Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális hogy ennyiszer beleszeretek (többi lent)?

Figyelt kérdés
Sziaszok!van egy srác 5 évvel idősabb tőlem (20éves) és úgy indult az egész hogy ő odajött hozzám azzalhogy lenne e kedvem vele ismerkedni(ez volt 2015 januárjában) és mondtam hogy persze.Akkor így sokat találkozgattunk meg minden és egyszer bejelentette nekem hogy Ő nem akar kapcsolatot.akkor volt az hogy kiszerettem belőle mert idő közben teljesen beleszerettem. akkor egy idő után írt nekem hogy ne haragudjak rá és mégis akar kapcsolatot én megbocsájtottam neki és idő közben újra beleszerettem.. és amikor elmentem apuhoz 1 hétre(szüleim külön élnek) akkor elmondtam apunak hogy ő és én nagyon közel járunk ahhoz hogy járjunk. a szemembe mondta hogy rendben ha így akarom akkor oké. és ő amikor én aludtam akkor írt neki (apám írt neki) hogy ne nyúljon hozzám,különben ráküldi a szerb rokonokat(nincs szerb rokonunk csak kitalálta de persze ő ezt nem tudta) és akkor ő megrémült és akkor megint vége lett akkor ujra kiszerettem belőle de ez semmi :D körülbelül 1 hónapja beteg voltam és mentem az orvosi rendelőbe ő meg jött utánam hogy ezt beszéljük meg. akkor azt mondta hogy ne haragudjak rá, nem így tervezte meg minden és mondta hogy ha adnék neki egy utolsó esélyt akkor ő szembeszállna apámmal. hát én adtam neki egy esélyt..azóta rengetegszer találkoztam vele és azóta amikor köszön akkor mindig kapok egy ölelést meg egy puszit. jaa és megint teljesen beleszerettem :D hozzáteszem nekem ez az első szerelem . meg azóta nagyon sokat foglalkozik velem és ez nekem nagyon jól esik mert a szüleim nem nagyon foglalkoznak velem. :) köszönöm a válaszokat :D

2015. ápr. 30. 23:07
 1/4 Rockcsempész válasza:
Hat ez elegge vicces,mar csak azert is,mert az en rokonaim Szerbiaban elnek haha :D De amugy en is nagyon könnyen beleszeretek a lanyokba sajnos... Tulsagosan könnyen, csak azert ez nem jo,hogy hagyod. Döntsd el,hogy szereted-e vagy nem,mert a szerelem nem jatek.
2015. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Húha ez aztán komplikált,nem lehet hogy csak egy kis társaságra vágysz és ezért szerettél bele egy nálad 5 évvel fiatalabb srácba,hogy kompenzáld az amit a szüleid nem tettek veled? (a törődésre értem)
2015. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én vagyok 15 ő 20 éves :D és tényleg szeretem,társaságom az van mert igaz haverjaim vannak :)
2015. ápr. 30. 23:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez női logika, úgyhogy szerintem alapból nem normális:D


Mázlista ez a srác, mivel vannak, akik foggal-körömmel küzdenek azért, hogy lányt találjanak és vannak ők (a játszadozók), akik után még így is futnak a lányok (ld. te).

2015. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!