Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 7 hónap után dobott a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónap után dobott a barátnőm, mit tegyek? Hogyan szerezzem vissza? Mit tegyek hogy hiányozhak neki?

Figyelt kérdés

Két hete mentünk szét a barátnőmmel, 7 csodás hónapot töltöttünk együtt, volt sok vitánk, de még több boldog emlék..Kapcsolatunk végén nagyon feszültnek láttam, sose mondta el mi a problémája és folyton feszült volt, pedig könyörögtam, hogy mondja el.

Egyik nap a szokásosnál is idegesebb volt,és aznap kijelentette h szakítani akar mert már nem szeret engem.

Nem tudom miért tette ezt,nagyon nyálas volt és egyfolytában az élete értelme voltam és folyton félt, hogy elveszít, és nem bántottam meg semmivel...éreztettem, hogy szeretem!

Nagyon nehéz, minden nap látjuk egymást többször is..jó viszonyt akar, és elkerülhetetlen a találkozás..

Mit tegyek? Vissza akarom hódítani!

16/F



2015. máj. 1. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

totál lúzer vagy, nemcsoda hogy dobott..


26F

2015. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kijelentette h szakítani akar mert már nem szeret engem.
2015. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 To7ka ***** válasza:
92%

Ne így állj hozzá. Egyrészt sokat veszekedtetek, ha már Te is megemlíted itt, az valóban sok volt. Állandóan feszült volt melletted, végül ő dobott. Ha lett volna töke, tele lett volna veled. Valószínűleg már teljesen az agyára ment az érzelgősséged is, pontosítok, ahogy: "éreztetted, hogy szereted".

Nem tartom jó ötletnek rögtön a jó viszony fenntartását, Neked nem menne, fájdalmat okozni, még értelmetlen. Zárkózz el Tőle, és bizonyítsd be, hogy mire vagy képes. Gyakorlatilag a társaság 3/4 ki van bukva erre a standard válaszomra, de egész őszintén nem attól leszel jobb pasi akit bárkit hiányolni fog, ha egész álló nap otthon ülsz és x.boxozol.

Gyűlölhet bárki bárkit bármennyire, ilyen esetben az egyetlen járható út, hogy felülkerekedsz a fájdalmadon, erőt merítesz belőle, és önmagadra fordítod a hirtelen sok szabadidőd. Pár hónap alatt pozitív eredménye van sportnak, új barátoknak, új hobbinak, és ha közbe az exed fogja magát és bepasizik osztályon belül (gondolom ez a legrosszabb verzió ami történhet), akkor is mivan?? Ha nem csináltál volna semmit az elmúlt 2 hónapban akkor is ott állnál mint f.s.z a lakodalomban, és még szarul is nézel ki, nem jutottál semmire az elmúlt hónapokban, nincs semmi amire büszke lehetnél.

Ellenben ha nem foglalkozol a csajszival, akkor akármi történik már előrébb vagy, eredményt értél el.


És halkan megsúgom, az egyetlen ami felcsigáz egy exbarátnőt (és Te se szívod meg újra), ha nem az a pasi vagy akit ő simán kidobott.

(kivétel ha érzelmileg teljesen instabil csajokról van szó akik egy agresszív pillanatukban dobtak ki valakit aki mindig ott állt mellettük, összejöttek 2-3 bun.kó sráccal aki verte őket, és utána rájöttek hogy huuuu a gézuka mennyire szeretett és jó volt hozzám, irány vissza! De ebben az esetben te aztán nem jársz jól vele...)

2015. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tedd azt, hogy közömbösséget mutatsz iránta. Egyébként is sok miliárd nő van a Földön, aki pont terád vágyna.
2015. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 veteran1978 ***** válasza:

Ha kijelentette hogy szakítani akar mert már nem szeret,akkor nincs értelme harcolni érte!

Szerintem ő már talált magának valaki mást!!!!!

2015. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: miért lennék lúzer? ő nagyon nyálas volt, miért lennék lúzer h igyekeztem boldoggá tenni?! ő mondta folyton h nem tudja hogyan érdemelt ki engem és mégis szakít, nem értelek :D egyáltalánnem szaladok utána, majd keres ha akar

2. válaszoló: helyesbítek, amikor szakítottunk akkor mondta, hogy nem szeret, másnap meg azt mondta h lehet szeret, csak nem tudja ez neki most elég.e egy kapcsolatra

to7ka: nem miattam volt feszült, ha tudtam h kellettem ott voltam, ha nem kellettem akkor megértettem, nem mondta el miért feszült, nem lógtam a nyakám, ő volt nyálas és rettegett h elveszít, ezért volt pár konfliktus...

veteran1978: biztos h nem talált mást, arról tudnék, és mondta h valószínűleg még 2-3hónap kell neki h képes legyen új kapcsolatra

2015. máj. 1. 11:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a másik srác, akit talált helyetted! Mert talált, ez a duma mindig azt jelenti.
2015. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem talált :D akikkel jóban van srácokkal azok közül én nézek ki a legjobban, elhiheted :D minden barátnője szerint is.
2015. máj. 1. 12:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyat talált, akit még nem láttál, még az is lehet, hogy nem kölcsönös, de talált, ez 1000%.
2015. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
akkor szakítás előtt egy nappal miért jelent ki olyat, hogy életem szerelme vagyok? :D és most is folyton visszahallom, hogy hiányzok neki, de szenvedek, nem mutatom ki mások előtt, de azt akarom h megbánja..ezt akarom elérni, nem ugranék ha azt mondaná h megint meg akarja próbálni
2015. máj. 1. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!