Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves lány létemre sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány létemre sosem volt még hosszú vagy komolyabb kapcsolatom, kicsit attól félek, hogy alkalmatlan vagyok rá, mert megunnak vagy ilyesmi. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Vagy valami defekted van, vagy csak a nőcsábász, rövid távra tervező pasik kellenek neked.
2015. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy inkább te untad meg őket, nem? :D
2015. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hasonló vagyok fiúban, de itt mindig az volt a helyzet, hogy a lány csak "kipróbálta" velem az együttlétet (mármint a járást), de érzelmek nem igazán fűzték hozzám.
2015. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan eez vagyok csak 18 éves fiúban :)
2015. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek 26 éves lányt akinek még sosem volt semmilyen kapcsolata, nem vagy lemaradva semmivel, de ha kapcsolatot szeretnél, tenned kell érte(interneten ismerkedni akár), csak ne add lejjebb annál amit megérdemelsz csak azért mert könnyen összejön.
2015. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 22 évesen lett az első kapcsolatom.
2015. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván te sem voltál még szerelmes senkibe. Tehát nem is volt FONTOS neked senki. Ezt pedig megérzik az emberek, és ha ők nem fontosak neked, továbblépnek máshoz, akinek fontosak.
2015. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!