Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Az számít valamit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Az számít valamit ha egy fiú akivel most ismerkedek, hosszú sorokat ír nekem, részletesen beszámol, hogy mi történt vele aznap, mit fog csinálni stb? Vagy ez még semmit nem jelent? Még csak most ismerkedünk.

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azzal vagyok ilyen, akit kedvelek. De ez nem jelenti automatikusan azt, hogy a beszélgetőpartnerem feltétlenül tetszik nekem.
2015. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem annyit jelent h búza
2015. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg kedvel.
2015. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tetszek neki mert tudtomra adta....!
2015. máj. 2. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismeritek meg egymast, nem taliztatok igy barmi lehet.

Lehet csak ilyen tipus, vagy nem sok emberrel osztja meg dolgait.

Az a lenyeg, hogy ne csak magarol irjon, hanem inkabb feloled erdeklodjon. Akkor valoszinubb, hogy erosen szimpatizal veled. (N)

2015. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megmondta, hogy tetszel neki, akkor tulajdonképpen mi a kérdés?
2015. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...igen felölem is érdeklödik! Mindig ő keress,ő ír..!
2015. máj. 2. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!