Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfelejteni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni a volt barátom. Miért van ez és mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy mindenki könnyen továbblép a kapcsolatain. A volt barátom 2 évvel ezelőtt szakított velem úgy hogy 3 évig voltunk együtt. Mindkettőnknek az első komoly kapcsolata volt és hatalmas szerelem volt, tudom hogy részéről is. Biztos voltam benne hogy egyikünk sem lesz olyan boldog mással mint mi együtt. Ő már 1,5 éve együtt van egy másik lánnyal, folyton utazgatnak és úgy tűnik boldogok (ezt onnan tudom hogy szinte mindennap megnézem az instájukat és az fbjüket). Nekem fél éve van barátom akivel a kapcsolatom sokkal érettebb mint a volt barátommal, és nagyon szeretem a barátomat de mégis néha sírok is a volt barátom miatt pláne ha látom hogy épp balin nyaralnak vagy meglepi szülinapot szerveznek egymásnak és boldogok. Úgy érzem velem van a baj hogy számomra ez tényleg egy életre szólt és nagyon félek hogy többé nem leszek boldog vagy igazán szerelmes. A dologhoz hozzá tartozik hogy egyszer véletlenül találkoztunk kb 1 éve és megcsókolt. Azelőtt és azutan sem beszéltünk többé. Ő már teljesen elfelejthetett? A férfiak ilyen könnyen túllépnek ezen? Csak én vagyok ilyen aberrált hogy évekig szenvedek úgy hogy igazából én sem kezdeném újra vele..?

2015. máj. 2. 23:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és 22 éves nő vagyok
2015. máj. 2. 23:56
 2/11 anonim ***** válasza:
És a volt barátod milyen idős?
2015. máj. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hazudsz! Magadnak is és nekünk is! Nem szereted a jelenlegi barátod! Tudod, hogy mit jelent ez a szó, mégis olyan könnyedén használod? Nem inkább az hiányzik az előzőből, hogy többmindent csináltatok, meg többmindent kaptál tőle? Mert példaként eléggé felszínes dolgok fájnak neked az ő adatlapjáról... Hogy segítsünk rajtad, ha egy anonim oldalon sem mondasz igazat?
2015. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért! Majd bealszom!
2015. máj. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

"szinte mindennap megnézem az instájukat és az fbjüket"

Ezt sürgősen hagyd abba! Sokkal nehezebb a felejtés, ha folyton emlékezteted magad rá!

2015. máj. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik neked azért több idő kell, hogy kiverd a fejedből. Nyilván van akit teljesen sohasem fogsz tudni elfelejteni, de addig amíg te naponta tudni akarsz róla, addig sajnos nem vagy túl rajta. És igaza volt az előző válaszolónak, ez nem sokat segít abban, hogy továbblépjél. Én elhiszem, hogy szereted a mostani barátodat, nem hiszem, hogy hazudtál ebben... csak itt jön az, hogy már nem "szűz lélekkel" léptél be ebbe a kapcsolatba, így már nagyon más tud lenni a szerelem kötődés...
2015. máj. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Próbáld megnézni magatokat kívülről a jelenlegi barátoddal. Ha ti is hasonlókat posztoltok az oldalakon, akkor lehet, hogy csak tévedés, hogy ő is boldog, így erre nem lehet alapozni.


Szerintem válaszolj magadnak őszintén: boldog vagy a mostani barátoddal?

Ha igazán boldog vagy és tényleg szereted, akkor nem hinném, hogy sírnál a múlt miatt.

Ha nem vagy elég boldog, egyenesnek kell lenned, be kell vallanod mindkét férfinek az érzéseidet, legalább te megtettél mindent, és magaddal el tudsz számolni.


Ha pedig a mostani barátoddal szeretnél maradni, el kell mondanod a problémád, remélhetőleg tud változtatni, és boldogok lesztek.

Annyi biztos a szavaidból ítélve: ennél többre vágsz.

2015. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A mostani barátommal még több helyre megyünk, nem emiatt szeretem őt sem ahogy az előzőt sem, ebben nem ez volt a lényeg. És igen én is ezt érzem hogy az első kapcsolatba teljes szívvel lélekkel tudtam belekezdeni rossz érzés nélkül.. Míg most sokszor próbálom ésszel kontrollálni hogy nehogy nagyon megszeressek valakit hogy aztán ugyanúgy megszívjam.. De már nem is tudnék szerintem
2015. máj. 3. 00:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sejtem mit érzel, hasonló a lelki világunk. Én is hasonló cipőben jártam/járok. Annyit mondhatok, hogy szerintem nem érdemes szint vallanod sem az exnek, sem a jelenleginek. Ez olyan dolog, hogy talán sikerül majd időben rendezned magadban. Hidd el, én is ebben reménykedem saját magammal kapcsolatban.
2015. máj. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Le fogsz pontozni kérdező, de Te hazudsz. Hazudsz magadnak és hazudsz a barátodnak. Miért? Mert nem vagy boldog és mostani párod nem szereted.

Ezzel elveszed tőle is és magadtól is az esélyt, h boldogok legyetek vlki mással.

"nagyon félek hogy többé nem leszek boldog vagy igazán szerelmes."

Hát... ha olyannal maradsz, akit nem szeretsz és meg sem próbálod mással, valóban ez lesz. Amíg Ti együtt kavartok, addig egy csomó lehetőségről csúsztok le, h boldogok lehessetek. Ha magaddal nem akarsz őszinte lenni, legalább a pároddal ne legyél önző, és szakíts vele, h ő vlki mással kezdeni tudjon, aki őt értékeli.

2015. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!