Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy tudnám elfelejteni a volt barátom? Vagy folytassam?

Figyelt kérdés
Fél éve, hogy jártam egy sráccal igaz, hogy nagyon kevés ideig de egyszerűen annyira megfogott a személyisége, annyira jól éreztem magam velem, hogy az hihetetlen. A szakításunk után mondta, hogy újra lehetnénk együtt boldogok viszont én tudom, hogy ő az a típusú fiú aki megcsalja a barátnőjét mert előttem volt egy hosszú kapcsolata és folyamatosan megcsalta. Azóta én már találkoztam más sráccal is de egyszerűen vele álmodok, hogy újra együtt vagyunk és sírva ébredek. Mit csináljak? Nem tudom kiverni a fejemből... :(

2014. febr. 23. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Amnézia !
2014. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért is?
2014. febr. 23. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerkedj, igyál sört, egyél sok csokit, nézegess vicces mémeket, és nem lesz semmi problem :)
2014. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne adjak neki még egy esélyt? Hisz mi lezáratlanul mentünk szét az volt az ok, hogy rossz időben ismerkedtünk meg.
2014. febr. 23. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!