Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rákérdezek hogy mi a f@ksz van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezek hogy mi a f@ksz van?

Figyelt kérdés
A srác akibe nagyon bele vagyok zugva folyamatosan szivecsket ér ír meg szerelme nem szólít. Naaagyon sokszor mentünk mar el sétálni. Ez most azt jelenti hogy járunk? Kérdezek rá?

2015. máj. 3. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt már nem kérdezősködni kéne, hanem pl. megcsókolni.
2015. máj. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát, ha nem világos a helyzet, azért nem árt tisztázni
2015. máj. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"folyamatosan szivecsket ér ír meg szerelme nem szólít"


Mi van?


rákérdezek - rákérdezzek - van különbség

2015. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még néhány szivecskétől, meg becézgetéstől nem biztosan, hogy jártok. Ezt éreznéd szerintem, meg egy normális pasi szerintem megkérdezi h járnál e vele. Valahogy muszáj tisztázni, de semiféleképpen ne kérdezz rá h mi most járunk? mert szerintem az kicsit cikin jönne le.
2015. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!