Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy a barátom nézi a nőket az utcán. És még le is tagadja, ha rákérdezek. Mit tegyek, hogy ne idegesítsen annyira?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

attól függ hogy nézi, ha csak rájuk néz oké, de ha még utánuk is fordul és véleményezi az gáz..

próbáld lesz4rni.

2012. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is csinálta, véleményezte is néha őket, de csak csipkelődésből, mert én is megjegyeztem neki egy két jó pasit.

Én úgy vagyok vele hogy amíg az én kezemet fogja, az én ágyamban alszik és a szíve is az enyém, addig a szeme nyugodtan kószálhat más idomain, nem zavar. Attól hogy kapcsolatban van, még nem kell szemellenzőt hordania, ahogy neked sem.

Ha utánafordul, meg bunkó már tényleg, akkor azért jelezném hogy nem kóser a dolog.

2012. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy csak te képzelődsz.
2012. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nőkön látom ezt, és ezt rögtön elkönyveltem annak, hogy ezek sem lesznek együtt túl sokáig. A lány egyszerűen másra, többre, jobbra vágyik, szinte a tekintete segítséget kér,hogy ments ki uram ebből a már ezer soron kiunt kapcsolatból, te jobbnak nézel ki, mint akivel szenvedek, ezzel a pótlékkal, aki meg csak a semminél ér többet. Kb. úgy gondolom sok esetben így is megy ez. Ami a lényeg, elhiszem hogy zavar! :)) megalapozott. Én ha fülig szerelmes volnék egy nőbe, ott asszem megszünne a külvilág létezni, egyszerűen észre nem vennék mást a szerelmemen kívül. De ha már unom mint a a szar,akkor az elmém tudat alatt már keresi is a következő potenciális partnerjelőltet. Lehet ellene küzdeni, de az ösztönöket nem lehet becsapni.
2012. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Jézus :) ***** válasza:
26%
Mindenki megnézi a csajokat, még az is akinek a világ legjobb barátnője van. Ne gondold, hogy fejben minden srác meg is dugja őket. Egyszer-kétszer fel hozhatod neki ha nagyon zavar, ha tényleg "levetkőzteti" szemeivel a csajt, de allándó figyelmeztetés nem tesz jót a kapcsolatnak, ami nem mindig baj.
2012. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező! Hadd hogy nézze a barátod a nőket. (Nem kell fölösleges probléma. Úgyis minden férfi megnézi őket.)
2012. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Milyen jó, hogy itt egyesek mindenkiről tudnak mindent és mindenkit ismernek! :D "Mindenki nézi a csajokat": Fenét! Azt biztos mindenki megnézi, aki valamiért feltűnő, ez önkéntelen. De nem mindenki bámulja kocsányon lógó szemekkel sem a csajokat, sem a pasikat. De ha valaki meg is nézi egyik-másik kellemes külsejű másik neműt, nem kell belőle ügyet csinálni. viszont ha valaki már feltűnően nyáladzik, az előfordulhat, hogy a partnerének kellemetlen és megalázó. Ezt azért meg kell beszélni.
2012. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Milyen jó, hogy itt egyeseknek fogalmuk sincs az egészről.


Minden normális, egészséges ember megnézi a másik neműt. És normális, épelméjű emberek nem problémáznak ez miatt.

2012. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Akkor én hülye vagyok, mert én nem nézem, szerencsére van, kit nézzek. :D Nem baj, jó nekem így hülyén. :)
2012. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4-es válaszolónál a pont, jól megfogalmazta a lényeget. De nem csak lányokra igaz.
2012. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!