Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy hónap után nem voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizcar kérdése:

Ha egy hónap után nem voltam képes megszeretni, akkor már valószínűleg nem fogom?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint egy hónapja összejöttem egy lánnyal. Nem volt szerelem első látásra, de azért adtam egy esélyt a dolognak. Eltelt kicsit több mint egy hónap és nem voltam képes megszeretni. Szerintem már nem is fogom ha ennyi idő alatt nem alakult ki semmi.

Ezért már meg is van a következő áldozat.

Jóbarátom azt tanácsolta várjak, mert ő is csak öt hónap alatt szerette meg a barátnőjét. De én azt mondom, hogy öt hónap alatt nem megszerette, csak megszokta őt.

Szerintem becsapja saját magát is.

Valahogy én a szerelem első látásra nevezetű dologban hiszek.

Mi a véleményetek?



2015. máj. 3. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

"Valahogy én a szerelem első látásra nevezetű dologban hiszek."

tádámm válasz

dobd ki,ne húzzátok egymás idejét.

2015. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne pazaroljátok tovább egymás idejét, teljesen felesleges. Nem is értem, hogy lehet valakivel együtt lenni, akivel már az első hónapban sincs meg az a szenvedély és tűz... ez általában nem fokozódni, hanem méginkább fakulni szokott az idővel, s átmegy megszokásba, ragaszkodásba, de nem az igazi.
2015. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

5 hónapon keresztül hazudott, 1 lánynak hogy szereti..? /o.O\

A barom..

2015. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megpróbáltad, nem működik, ennyi. búcsúzz el tőle, ne rabold az idejét.
2015. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:
Igen, a haverod becsapta magát és a barátnőjét is, de te is ugyanígy. Ez nem úgy működik, hogy összejövök valakivel, hátha megszeretem, hanem úgy, hogy előbb megszeretem, aztán összejövök vele. Így élből elkerülheted a tré szituációkat is, mint ez.
2015. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!