Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Már rég nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már rég nem volt velem ilyen.

Figyelt kérdés
Nemrég lett vége a három éves kapcsolatomnak, amit elégé megsínylettem, mivel nem a legszebben végződött. Depressziós voltam és vagyok is, gyógyszereket kellett szednem, mindamellett, hogy most érettségizek. Nemrég felkeresett életem első szerelme, akit még az eddigi párom előtt ismertem meg. Nem tudta, hogy már egyedül vagyok, csak beszélgettünk. A hétvégén sétálni voltunk, hogy megbeszéljük mi történt azóta, hogy nem találkoztunk (ami már elég régen volt). Nem számítottam semmire, sőt biztos voltam benne, hogy ez csak egy szimpla beszélgetős sétálás lesz. Amikor hazakísért még sokáig ültünk egy padon, ahol át is ölelt. A kapunkban pedig többször is megcsókolt. Sajnos szegényt nagyon megijesztettem, mert szinte teljesen pánikba estem. Pedig tényleg nagyon tetszik és ha valaki, akkor ő ki tudna húzni ebből a gödörből, amiben most ülök. Ő egy másik városban van hétköznap fősulin, én pedig itthon tengődöm és töröm a fejem hogy mit tegyek. Nem az a ráhajtós típus és nehezen is lehet eldönteni hogy mikor bókol igazán. Legutóbb azt mondta sokat gondol rám, én pedig attól félek hogy teljesen elijesztem, ha kockáztatok és inkább én kezdeményezek. Nagyon nem szeretném elrontani. Ne haragudjatok ha hosszú, unalmas és picsogós lett ..rég kellett elvarázsolnom valakit.

2015. máj. 4. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Noh lehet megtaláltad a nagy Ő-t.
2015. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egy csaj el tudna bármit is rontani, ha akarja a dolgot...
2015. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a volt parod akkor ismeritek egymast. O tudatodra adta h tetszel neki teged akar. Neked is bejon, nincs mas dolgod mint ez lekozolni fele es sodrodni az arral :) szerintem nem veletlen hozott ossze az elet titeket ujra. Ha tetszik neked vagj bele batran. :)
2015. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy vele nem voltam együtt. Szerelmesek voltunk, de nagyon fiatalok és túlbonyolítottuk az egészet, így nem lett belőlünk semmi :D
2015. máj. 4. 22:20
 5/5 Halloween Boszi válasza:
Akkor most ne bonyolíts, légy őszinte, alapozz(atok) erre. :)
2015. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!