Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátomat, hogy játsszon velem?

Figyelt kérdés

Teljesen wow mániás és amikor nem vagyunk együtt, szinte minden szabadidejében játszik. Engem nem zavar, nekem is meg vannak a saját hobbijaim, sőt, megnézném, milyen is ez.

Sosem játszottam semmilyen játékkal, mert nem volt kivel, de mikor vele vagyok, nem akar játszani, hanem mindig valami mást csinálunk.

Tudom, hogy a wowot nem lehet ketten játszani, de úgy megnézném, csak a háta mögött ülve, milyen, de ő nem akarja.

Mit tegyek? :( Kicsit zavar és nem értem, miért nem akarja ennyire? Kérdeztem már tőle, de mindig csak ígérgeti, vagy kitér a kérdés elől.

21/L, 22/F


2015. máj. 4. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem ez normális:) ne erőltesd, ha nem akarja... Ez biztos olyan fiús dolog,hogy egyedül szeretne vagy ilyesm:)
2015. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert rossz érzés az hogy ott a barátnőd te meg előtte 22 éves létedre egy játékkal játszasz.. Ezt most nem tudom megfogalmazni... De mikor en is sokat jatszottam nem szerettem mikor valaki bejott es nezet... Nagyon furcsa erzes.
2015. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miért?
2015. máj. 4. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát mert a virtuális játék az teljesen más mint az igazi.... Csak egy képernyőt nézel amin kis karakterek mennek es aki néz téged azt gondolja hogy nemhogy kimennek sportolni vagy baratnot keresni hanem egy táblát nézek és egy egeret huzigálok... De nem szabad belekezdeni... Ne kezdj bele.. Inkabb élj.. En regen nagyon sokat játszottam úgy hogy reggeltől estig... Ez kb 3 even keresztul...(Óriási függőség) azért kezdtem bele mert senki nem hívott sehová és nem tudtam mit csinalni.. Egyszercsak 3 év után meguntam és arra jöttem rá hogy nincs senkim a csaladon kivul.. Se baratno... Se baratok...egyszer sem szexeltem még nagyon sok mindenről lemaradtam (koncertek, elvesztett idő stb.) és most egész nap csak az ágyamban fekszem vagy egyedul biciklizek és sebkim sincs.... Nem tudom hogy kell beszelni a lanyokkal.... Visszahuzódó vagyok, pedig nincs rossz alakom mert annyira belevoltam méllyedve hogy alig ettem és lefogytam 20 kilót... Szóval.... Ne kérd meg a barátodat hogy mutassa meg hogy milyen mert a végén megtetszik és te is így végzed... Nagyon sok időt elpazarolsz és elrontja az életedet...


Sajnos én soká jöttem rá.

2015. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Indítson streamet a twich-en, vagy a youtubon egy élő műsort arról ahogy játszik. én mindig a barátom esti lol-ozására szoktam elaludni, anélkül nem is igazán megy:D

am így tud játszani anélkül h ott ülnél mellette

17L

2015. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!