Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok! Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek milyen egy tökéletes párkapcsolat? És az ideális pár?

Figyelt kérdés

Ki azt szereti, ha kicsit szabadabb, ki azt, ha sülve főve együtt vannak. :) Jellemezzétek a számotokra tökéletes, illetve ideális kapcsolatot! :)


ideális párnál jöhetnek női/férfi ideálok is! :D


Szimpla kíváncsiság. 18l



2015. máj. 5. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ideális kapcsolat: mindent megosztunk egymással, jót s rosszat egyaránt, de meghagyjuk a másiknak a személyes teret és a magányt amikor igényli. Sok közös program, figyelmesség, apró ajándékok, jó szex, sok nevetés, bizalom, lehet a másikkal hosszú távon tervezni.

20/L

2015. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tokeletes kapcsolat, mindent megbeszelunk lehet csipkelodni a masikkal meglepjuk egymast es figyelunk. Egyszerre csak egyikunk lehet a padlon! Mindig szamithatunk egymasra megbizunk egymasban. Jobb volna tobbet egyutt lenni (tavkapcsolat tobb mint 3 eve)

Az idealis partner a baratom. Megvar ram,bizok benne elfogad olyannak amilyen vagyok es erzekelteti velem hogy neki en vagyok a vilag :)

18/L 20,5/F

2015. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az én ideális kapcsolat témámba még beleesik az i, hogy néha néha legyen min vitatkozni.:D nem borzasztó nagy vitákra kell gondolni, csak némi szenvedélyre. :D én besokallnék, ha mindenben tökéletesen ikrek lennénk és egyetértenénk. ti?
2015. máj. 5. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszene ha belsőre 100% én, külsőre is hasonlítson hozzám csak legyen szebb meg vékonyabb kicsit.
2015. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!