Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elképzelnétek magatoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elképzelnétek magatoknak egy barátot/barátnőt, milyen lenne az ideális társ?

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet elmondani szavakkal. Megismertem egy ehhez nagyon közel lévő lányt mostanában, de felküldtek a szo pórollerre, mert 210 km-re lakik. :P
2014. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam de nem működött a kapcsolatunk mert távkapcsolat volt és nem bírta ki...szóval b*ssza meg az élet és a szerelem magát.
2014. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. magam majdnem tökéletes mása. (Lényegtelen eltérések lehetnek.)
2014. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megértő. Nem kellene mondanom semmit, úgy értem nem kellene magyarázkodnom, mert értené és érdekelné amit akarok mondani, és amit gondolok. Meg tudnám vele osztani a gondolataimat, hasonló véleményünk lenne, de mégis tudnánk egymást tanítani. Fel tudnék rá nézni, férfiként látnám, ő pedig nőként, lassan de biztosan legalábbis.

Úgy szeretne ahogy én őt, foglalkozna velem, kényeztetne, értse mindenki ahogy akarja, én a gyengédségre gondolok, a figyelemre.

2014. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#3 +1
2014. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is megtaláltam, úgy gondolom, de szintén nem működik főként azért, mert a korkülönbségünkből adódóan a jövővel kapcsolatban mások az elvárásaink. Egyébként 30, de inkább 35 fölött legyen korban, legyen férfias teste (nem mackós, nem kigyúrt, az arany középutat szeretem), legyen magas, nagyon jó az ágyban. Intelligens, tanult, művelt, olyan szakmája legyen, ami stabilitást nyújt neki az életben, és szereti is, nem fásul bele a munkába, hanem élvezi. Bár én nem biztos, hogy szeretnék gyereket, de fontos, hogy ő jól bánjon velük, hogy a későbbiekben ha úgy alakul, jó apa legyen belőle. Nyújtson nekem biztonságot, ne adjon okot bizalmatlanságra, ne kelljen neki könyörögni, hogy több időt töltsön velem, hanem magától legyen erre igénye. Élvezze az életet és falja nagykanállal, ahogy én is.
2014. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!