Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel mostanában sokat veszekszünk, szinte minden nap. Én szeretem tiszta szívből, de ezt nem érzem viszont. Bármikor amikor írom neki, hogy szeretem, sosem irja vissza.

2015. máj. 6. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt tenném, amit minden normális ember, szakítanék.
2015. máj. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lepd meg egy romantikus vagyokval, vigyél neki virágot vagy vidd el valahova.

Utána beszéljetek róla, ha ezek után is ugyanez van akkor meg szakítsatok.

De hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?

2015. máj. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En eloszor azert beszelnek vele errol, hogy mivel bantottam meg esetleg vagy mi a baj. Ha veled lesz a baja elmondja es kozosen szakitottok ha nem megoldhato maskepp ha pedig valami mas akkor mint eros bator baratjanak neked kell megvedeni barmi legyen az.

18/L

2015. máj. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2-3 hol éltek? Rózsaszin leány álmok!

Állitom magatok se igy intézitek a kapcsolati dolgaitokat!

Mert ciki, gáz egyenesnek lenni!

Nem tudjátok kezelni a dolgokat.

Könyebb arra utazni, hogy a másik vegye észre magát!

Már beszélni kellett volna róla! NEKI!

Ahogy a "Szeretlek!"-re nem válasz az "Én is!", elég beszédes ahogy kerüli a lány a szót!

2015. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Leülni, megbeszélni ezt higgadtan, hogy miért is veszekedtek mostanság folyamatosan, miért is nem érzed, hogy viszonozná az érzéseid. A beszélgetés függvényében eldönteni, mit tennél.


A 4.nek nem tudom, mi baja, szerintem elég magától értetődő, hogy ha a kapcsolatban probléma van, akkor nem szó nélkül szakítunk, hanem egyáltalán rákérdezünk, hogy mi a jó...-ról van szó. Ha érdekel valakit a másik, akkor nem hagyja annyiban, hogy ja hát mostanság kicsit másképp viselkedik, akkor szakítok... Ez nem így működik.

2015. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A "szeretlek" szót ritkábban használd, különben evidensnek érzi.
2015. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebben egyetértünk #5-ös!

A kommunikáció! Véleményem szerint lenne mit kommunikálnia a lánynak!

Nem azt mondtam, hogy szakitsanak, ez nagy félreértés. Beszéljenek! Ha a lány nem közlékeny kezdje a kérdező. Remélem őszinte választ fog kapni.

Amiket leirtam, lehet szimbolikusak! De van jelentőségük!

Nem azt állitottam, hogy enyém a bölcsek köve. De nagy az esély, hogy a lány érzései megváltoztak!

2015. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!