Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy kövér lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy kövér lánnyal kapcsolatban lenni? Tapasztalatok? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
Ő 17 éves, én 18 éves vagyok. Nektek mi a véleményetek a kövér lányokról?

2015. máj. 6. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire kövér a leányzó :) Enélkül kissé nehéz kérdés :D

Ha itt nem szeretnéd nyilvánosan leírni, írj rám privátban, tudok írni tapasztalatokat! :)

18F

2015. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb 170/90-95 kg.
2015. máj. 6. 22:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Várom a tapasztalatokat! :)
2015. máj. 6. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj rám privátban. #1 voltam.
2015. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehéz a bizalmukba kerülni sajnos. Viszont én imádom őket, szerintem minden sokkal jobb, mint egy vékony lánnyal!
2015. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egek... Az ilyen kérdéseken mindig meglepődöm. Mintha a kövér nők valami külön állatfajt képviselnének. :D


Kapcsolatban lenni pont ugyanolyan, mint egy sovány lánnyal. :P Tud szeretni, lehet vele beszélgetni, programokat csinálni, meg lehet fogni a kezét, ágyba is lehet vinni. :P Utóbbinál legfeljebb annyi a különbség, hogy nagyobb a cici meg a fenék, meg nyilván nem fogod a karodban tartva a falnak nyomni, ha nem bírod el. :P


egy kövér lány ;)

2015. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bence1922 válasza:
Bárhol tudsz rajta lyukat hajtani,tuti jó ;)
2016. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!