Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kövér nőknek tényleg jobban...

A kövér nőknek tényleg jobban fáj a hasuk, amikor megjön? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Én átlagos testalkatú vagyok (161,5 cm, 60 kiló) és nagyon fáj, ráadásul a menstruáció elejétől a végéig, sőt már a megelőző napokban is.
2011. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 89kiló vagyok, de nem fáj a hasam. Sőt a hasam csak ritkán szokott fájni. Eddig egyszer sem kellett gyógyszert szednem, ha megvan, mert görcsölnék.
2011. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sovány vagyok, mint a gebe, a barátnőm elég telt. Én többször voltam ügyeleten görcsoldó injekcióért és általában görnyedve fetrengek, ő vígan elvan, semmit se érez.
2011. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem ezt a nődokim mondta.

Én 90 kg vagyok, és szörnyű görcseim szoktak lenni.

Azt mondta, hogy a ducibbaknak vastagabb a nyálkahártyájuk, és ugye jobban fáj, amikor leválik..

Tapasztalatokra voltam főleg kíváncsi :)

2011. febr. 24. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye nőgyógyászt! Akik testesebbek, azoknak a zsíruk a vastagabb, nem a szerveik. Elég buta dumával akar fogyásra ösztönözni, mert nyilván ez volt a célja ezzel a kijelentéssel. Na de lódítani akkor sem kéne. Mondta volna, hogy megterheli a súlyod a gerincedet, a lábaidat, a szívedet, na de ilyet...
2011. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem úgy mondta, sőt, tapintatos volt, ki se mondta, hogy kövér, duci, stb

Amúgy nagyon rendes doki

2011. febr. 24. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is 90kg vagyok, de sosem fájt a hasam. A nyálkahártya vastagsága abszolút nem függ össze a testsúllyal, ezt a nőgyógyászod sem gondolta komolyan.

Nem mellesleg meg a görcsöket nem a nyálkahártya okozza, hanem a méhösszehúzódás, ami leválasztja a nyálkahártyát. És ha erősek az összehúzódások, görcsölsz, függetlenül attól, hogy vékony vagy vastag volt a leváló hártya. A méhed nem méricskél, hogy ha 12mm a nyálkahártya, akkor kétszer olyan erősen húzódik össze, ha meg csak 8 mm, akkor kevésbé.

2011. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!