Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik fiu-lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiu-lany barátsag, ilyen szinten? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van baratom mar több mint 10 hónapja. Év elején iskolát váltott (emiatt azóta tavkapcsolatban vagyunk, hétvégente talalkozunk, de van hogy ritkábban a szigorú szülei miatt) es szeptember óta van egy lanybaratja. Az elején neki is volt barátja, ám ez véget ért.

Nos az a helyzet, hogy a baratom nagyon messzire megy, suli utan a lannyal lóg, különböző helyekre kísérik el egymast, a neve mellett a telefonszamai között mar szivecske is van.

Na most. Ez engem szörnyen zavar, többször említettem, megígérte hogy változik, de sose történt meg.

Szerintetek ez meg csak barátsag szint vagy több? (Nem csalt meg, ebben viszont biztos vagyok, úgyhogy ezt a valaszt kíméljetek)

Mit tehetek ez ellen, azonkívül hogy szakitok?



2015. máj. 8. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Azon kívül ,beszélsz vele megint,és lehetőleg állítsd választás elé.. Adj neki ultimátumot,te vagy a csaj! Ha a lányt válsztja,akkor dobd,mert változn aligha fog!
2015. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mar mondtam ezt neki. A válasza az volt, hogy mivel osztálytársak, sot padtarsak, nem tudja semmibe venni es hogy o az egyetlen igazi barátja akivel mindent meg tud beszelni
2015. máj. 8. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:

ferfi es no kozott nincs baratsag.


Elobb-utobb lapatra leszel teve. Biztos meg akarod varni?

2015. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami már biztos volt közöttük,érintések,csók,stb.Előbb-utóbb mindig ez a vége.Tapasztalat.
2015. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csók meg ilyenek meg nem volt, ez biztos. Viszont nem tudom mit tegyek, mert nagyon szeretem es nem szeretnem elveszíteni, de ezek a dolgok nagyon fajnak es senkinek érzem magam tőlük.
2015. máj. 8. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:

"Adj ultimatunot: vagy te vagy a csaj!" Gratulalok az ilyen ertelmes embereknek. Ha en a srac helyeben lennek es a baratnom arra kenyszeritene, hogy valasszak kozte es a baratom kozott, egyretelmuen latni sem akarnam tobbet a lanyt. Ennyi. Miert ne lehetne baratsag fiu es lany kozott? Nem mindenki van olyan allatias szinten, hogy ne tudjon parancsolni az "osztoneinek". Nekem is a legjobb baratom.egy lany, szinte testverek vagyunk. Van pasija es erdekes modon mi nem taperoljuk egymast... Persze ahany haz, annyinszokas.

21/f

2015. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jo, de ez nem egy hosszú évek óta tartó barátsag, hanem egy ilyen tipikus 'ugyanolyan zenei ízlés, stílus, vilagnezet' stb.

Nyilván lehet lany es fiu között barátsag, de en olvastam nehány beszelgetesuket es elegge flort szagú volt..

2015. máj. 8. 18:42
 8/8 anonim ***** válasza:

"Miert ne lehetne baratsag fiu es lany kozott? "


Mert nem lehet. Az egyik fel biztosan maskepp erez, talan meg titkolja is. Aztan szepen lassan az ido elintezi a dolgot.


100 baratsagnak mondott kapcsolatbol jo ha egy tenyleg baratsag.

2015. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!