Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, és én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, és én is neki, de barátnője van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több,mint másfél éve nagyon tetszik egy fiú,és úgy érzem,hogy szerelmes vagyok belé.Egyértelműen tetszem én is neki,nem fogom magyarázni a jeleket,amikből tudom,mert ezeket át kell élni,és én látom,hogy nagyon tetszem neki.Viszont kb. 1 éve barátnője van.Miért van az,hogy van barátnője,de mégis folyton engem figyel és keresi a lehetőségeket,hogy folyton velem lehessen?Miért van az,hogy tetszem neki,ha mással van együtt?Úgy érzem,hogy én nagyon fontos vagyok neki és eléggé mélyek az érzései,csak mégsem lép nagyokat,mert ott van a barátnője.Lehet,hogy még nem biztos magában?Vagy miért van ez az egész?Egy ideig most mintha kiszerettem volna belőle,2-3 hétre,de megint olyan dolgokat és érzéseket váltott ki belőlem a viselkedésével,hogy újra belé szerettem,és ez kölcsönös.Mit tehetnék?Várjak,míg szakít a barátnőjével?Vagy mondjam el neki,hogy mit érzek?A kapcsolatát tönkre tenni nem akarom,viszont így meg én szívok,meg szenvedek.Esetleg valami tanácsot tudtok adni?

2015. máj. 8. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled
2015. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kitalálom, 16 éves vagy.
2015. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tippeljük meg mennyi idős a kérdező! Szerintem 15.


A másik lányt be kell zárnod a szekrénybe, igy tiéd lesz a fiú, ennyi.

2015. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Te semmit! Neki kell szakítania!


Szóval amíg valakivel együtt van, bárhogy is nézeget Téged, bármennyire is keresi a lehetőségeket, együtt van. Szerelmet ne vallj, ne kezdeményezz! Vagy együtt vannak ásó kapa nagyharangig...na itt tényleg fuccs az érdeklődésnek, vagy széjjelmennek...de nem lenne jobb érzés, ha ebbe nem avatkoznál be sehogy se?

2015. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló:Már ne is haragudj,de te mégis honnan tudod,hogy én ezt beképzelem??Másfél év alatt elég sok időm volt ahhoz,hogy rájöjjek,hogy tényleg tetszem neki.Nem egyik napról a másikra magyaráztam be ezt magamnak és találtam ki.Nagyon sok idő volt az,míg rájöttem arra,hogy:"Igen,basszus..tényleg tetszem neki!" Soha nem akartam elfogult lenni,ezért sem mentem biztosra soha.Viszont most már biztos vagyok benne,és ha ismernél,te is ezt mondanád.Ezt nem én állítom egyedül,a körülöttem lévők is ezt látják.Szóval kérlek ne feltételezz dolgokat,ha nem ismersz,mert ez rosszul esik.
2015. máj. 8. 19:58
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem avatkozom bele,nem akarom szétszedni őket,mert az nem rám vall.Csak nehéz így lenni,illetve tudom,hogy ha az a lány nem lenne,már lehet,hogy rég együtt lennénk.


Amúgy igen,15 éves vagyok,de ettől függetlenül én tényleg szeretem ezt a fiút.Ez nem csak valami kis gyerekszerelem,soha nem gondoltam semmit ilyen komolyan.Nagyon sok mindent megtennék érte,amit más valószínű,hogy nem.

2015. máj. 8. 20:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Magam helyzetéből indulok ki.

Szeress ki belőle. Ne sovarogj, ne keresd. Ha akar valamit úgyis lepni fog, de nem véletlenül van baratnoje. Nem tudom mik azok a jelek amikből levetted, hogy tetszel neki, de lehet felreertelmezted.

Gondolom a baratnojevel hosszú távra tervez, szóval semmiképp se mond el neki, legyetek barátok es ha téged akar úgyis ugy fog alakulni.

Es mar nem azert, meg nem kotekedesbol, de amiket te megtennél a fiúért azt szerintem a baratnoje is megteszi.

2015. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lacko-o válasza:
Akkor zárd be a szekrénybe! Magamból indulok ki, ameddig él a másik csaj addig nem jövök össze veled.
2015. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%

Ki találta el hogy mennyi idős a kérdező? Én. Tehát ki a király? Én!

Pancserek.

2015. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!