Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok egy pasiba de barátnője van?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki azt mondta nekem (egy szer anyuval mentünk a boltba de anyu ismeri ezt a pasit es azt kérte anyutól h Mutasson be engem es meg azt os mondta h nagyon nagyon szep vagyok)h szep vagyok es anyunak meg azt is mondta h vigyázzon mert egyszer ,,elrabol" es ez nekem annyira jol esett h egybol beleszerettem. Meg egyszer a barátnőmmel sétáltunk es ott voltunk a ruhaboltja előtt es mindig engem nézett.

2015. máj. 7. 16:53
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h van barátnője 😭 egyszer* egybe akartam irni
2015. máj. 7. 16:54
 2/24 anonim ***** válasza:
Semmit
2015. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
Várd meg amíg ő lép feléd.
2015. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
A barátnő helyében mit éreznél, hogy a pasid máshol udvarol?
2015. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? csak azért mert szépnek hivott, már beleestél?
2015. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Engem nem erdekel h h esne a barátnőjének sot ez most csunya lesz de azt szeretnem h szakitson vele. En lattam rajta h tetszek neki ahogy rámnézett meg ok nelkul csak nem mondja azt h nagyon szep vagyok es mev utannam js nem meg minden
2015. máj. 7. 17:48
 7/24 A kérdező kommentje:
Am 16 eves vagyok o meg kb 22
2015. máj. 7. 17:49
 8/24 anonim ***** válasza:
Jaja már jön is a belemagyarázás.
2015. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Te félreértetted a kérdésem!

Mit szólnál ha te lennél a barátnője (ha ezt egyáltalán el tudod képzelni anélkül hogy ájultan ess össze) ÉS melletted másnak udvarolgatna?? Mert meg fogja tenni.

Áhh mindegy minek töröm magam

2015. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hat 1. Nem esne jo de nehezen elfogadnam 2. En azt mondanám h azt valassza akit kobban szeret/jobban tetszik neki
2015. máj. 7. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!