Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több mint 2 éve vagyok egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 2 éve vagyok egyedül túl lehet ezt valahogy élni egyre nehezebben megy? (lány) 25

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre nem vagyok egy csúnya lány adok is magamra, de egyszerűen nem találok normális pasit max olyat,aki kihasznál vagy csak arra vagyok jó :( És egyre rosszabbul érzem magam ,magányosnak sokszor elfog a depresszió úgy érzem egyedül fogok maradni.. vannak még olyan emberek akik hasonló helyzetben vannak mint én? Komolyan egyedül érzem magam ezzel.

2015. máj. 9. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem keresek párt magamnak, pedig biztos vagyok benne, hogy találnék. Ismerkedj tovább, és állj pozitívan a dologhoz.
2015. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit próbálj nyitni olyanok felé is, akik elsőre nem jönnek be, mert lehet, hogy ha jobban megismered, rájössz, hogy ő az igazi.

Én is nagyon sokáig voltam egyedül, aztán találkoztam egy sráccal, aki elsőre kifejezetten nem tetszett, nem volt jóképű egyáltalán, de kedves volt, adtam neki egy esélyt és a vége az lett, hogy beleszerettem :)

2015. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
én járnék veled
2015. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

küldhetnél privátban képet. Azért kiváncsi vagyok rád :)

egyébként nem, nem fogsz egyedül megöregedni, ebben 1000% biztos vagyok. Olyan embereket keress akivel megegyezőek az érdeklődési köreitek. Sport, hobbi, stb... Velük fogod a leggyorsabban megalálni a közös pontot. a többi onnan gyerekjáték lesz. :P

2015. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá. Hidd el, ha nem keresel, sokkal hamarabb találsz majd valakit "véletlenül". Koncentrálj a tanulmányaidra, munkádra stb.
2015. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Üdv a klubban :)
2015. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Végiggondoltad már őszintén (de tényleg őszintén), hogy mi lehet a probléma?


- van lehetőség egyáltalán megismerkedni veled valahol? vagy reggeltől estik a munkahelyeden vagy, estétől reggelig meg otthon ülsz egyedül?


- milyen pasikat keresel? megpróbálsz a környék legmenőbb srácaival kezdeni, akik bármelyik nőt megkaphatják, így megtehetik, hogy ne akarjanak semmi komolyat, vagy próbálsz átlagos srácokkal kezdeni?


- ha valaki meg akar ismerni, akkor bátorítod, mosolyogsz, leállsz vele beszélgetni, vagy elérhetetlen vagy, rögtön bezárkózol, elküldöd, mert nem tökéletesen az, amit megálmodtál?


Rengeteg dolog lehet, ami miatt 2 éve nem találsz normális pasit, akár az is, hogy egyszerűen peches vagy, de érdemes első körben nem a szerencsére fogni a dolgot. És igen, 2 év rengeteg idő, én is voltam ennyi ideig férfiként egyedül, piszok nehéz kibírni, de első körben azt kell végiggondolni, hogy egy 25 éves csinos lány miért nem talál ennyi ideig senkit.


Amúgy az jó tanács volt, ne a párkeresésre görcsölj, keress hobbit, menj el sportolni, és előbb utóbb ha nyitott vagy, akkor jönni fog valaki, akinek csak az esélyt kell megadnod.

2015. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon rosszul csinálsz, mindenképp változtatnod kell a rutinodon! Rossz helyen, rossz férfiaknál próbálkozol. Az is lehet, hogy idővel görcsössé váltál, és ez is meggátol egy normális kapcsolat létrehozásában. Annyi biztos, hogy a saját hozzáállásodban, mintáidban kell keresni a hibát, és azon kell változtatni.
2015. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkitől :) Utolsónak üzenem ,hogy igen régóta jár a fejembe ,hogy bennem lehet a hiba ezért is változtattam , akinél érzem hogy csak arra kellek el is küldöm nem megyek bele semmi olyanba. Meg tényleg h egyszerűn rossz fiúkat fogom ki , akikkel együtt voltam a végén mindig én sírtam nekem fájt legjobban
2015. máj. 9. 12:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Volt egy lány barátom, aki szintén mindig a rossz fiúkat fogta ki. Neki az első pasija egy igazi piás, bulis, csajokkal nem törődő srác volt, akivel fél évig voltak együtt, onnantól kezdve utálta ezt a típust, és mégis minden kapcsolatában egy ilyen pasinál lyukadt ki, minden pasinál azt várta, hogy majd más lesz.


Ebből csak te tudsz kitörni, hogy mi az a jellemvonása egy srácnak, ami miatt vonzódsz hozzá, és vajon tényleg arra van e szükséged?

2015. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!