Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Baj ha egy lány nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Baj ha egy lány nagyon ragaszkodos? Meg nem szeret egyedül lenni? Ha nagyon vágyik a szeretetre és sok törödést igényel? Szeret ölelkezni és puszit adni? Mennyire hátrányos vagy előnyös ez dolog?

Figyelt kérdés
16/l

2015. márc. 1. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Nálam az, de sokan szeretik.
2015. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 opened paradise ***** válasza:
100%
Sokan nem szeretik ezt,fojtogatónak érezhetik,de vannak akik speciel igen,köztük én is.
2015. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én szerettem de azért , ne minden léptemet kövesse. Azért hagyjon egy kis időt egyedül is. Ne lógjon egész nap , azért a nyakamon.
2015. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Számomra jó, mert legalább ebből kifolyólag érezném, hogy fontos vagyok neki. Én pl olyan vagyok, akinek mindenben kell a megerősítés.
2015. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam előny.
2015. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ha az egyik ember csüng a másikon, meg kell adni a szabadságot mindkét félnek. Na meg ha az ölelnivaló hirtelen úgy dönt nem akar veled lenni mit csinálsz? Eret vágsz? A függés sosem jó dolog.
2015. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
engem nem zavarna ha elmenne valahova a barátaival vagy mondjuk már dolgozik meg ilyenek csak éreztesse hogy mennyire szeret és ha megbeszéljük hogy találkozunk akkor jöjjön el legyen rám ideje..
2015. márc. 1. 12:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A nap nagyrészében előny.


De van pár óra amit szeretnék egyedül eltölteni. Merengeni, olvasgatni, filmezni... Kell a magány is!


Valakivel lenni 0-24ben ugyanolyan kínzás mint sosem látni őt.

2015. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Nálam hátrány lenne.
2015. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező nyugodj meg...jó vagy így ahogy vagy.Biztos lehetsz benne hogy van ilyen fiú,aki ezeket szereti.

És amúgy is,ha itt azt fogják írni,hogy baj és nem szeretik,akkor te megváltozol?

2015. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!