Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy srác, de nem tudnék vele együtt lenni, pedig azt hiszem ő is szeretné?

Figyelt kérdés

Van egy pasi. 2 hónapja ismerkedtünk meg. 2 hete találkoztunk egy házibuliban (kiderült, hogy mindketten ismerjük a házigazdát), és némi ivászat után feloldódtunk, és elbeszélgettünk. Másnap megjelölt facebookon. Azóta is írkálunk, eleinte csak barátként, de pár napja egyértelműbb utalásokat tesz arra, hogy komolyabbra fordulhatna a dolog, pl. sétálni hív, ebédelni akar vinni, kettesben akar lenni velem. Én örülnék ennek, ha nem az lenne, hogy szörnyű a külsőm és nagyon gátlásos vagyok emiatt.:( PCO szindrómám van, amu esetemben 15 kg felesleggel és tucatnyi szőrrel jár együtt. Bármit csinálok, nen tudon elfogadni magam, bújkálnék a világ elől, pl. itt a jó idő, de nem merek egy rövidebb nadrágot vagy egy merészebb felsőt venni, inkább megsülök, hogy minél kevesebbet lássanak belőlem..

Nem is értem, mi fogta meg bennem ezt a pasit, de hiába is lenne kölcsönös a dolog, tudom, hogy ha odáig jutnánk, hogy történhetne komolyabb dolog is, nem mernék levetkőzni sem, vagy ha mégis, kiábrándulna, én meg jól pofáraesnék, és még depisebb lennék.

Nem tudom, mit tegyek, akarom is őt meg félek is.:/



2015. máj. 10. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
találkozz vele, nehogy elszúrd!
2015. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, hogy tuti elszúrnék valamit, tapasztalatlan is vagyok a rondán kívül.:/
2015. máj. 10. 23:48
 3/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, bocsi
2015. máj. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Interferencia ***** válasza:
Pszichológus.
2015. máj. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad. Mit akarsz még? Egy srác randira hív, akar téged!

Borotválkozni/epilálni/gyantázni tudsz. Itt a lehetőség, hogy boldog legyél - merj boldog lenni! :)

2015. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Pszichológus nem segített.

Utolsó: ahol tudok szőrtelenítek, de a gyantát/epilátort nem bírom, a borotva utàn pedig sok helyen szúrós lesz és el sem érezk vele mindenhová.

2015. máj. 11. 07:25
 7/8 Interferencia ***** válasza:
Akkor keresni kell másikat. Meg nem árt, ha te is változtatni akarsz az önértékeléseden.
2015. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ilyen szintű az önbizalmam a szőr miatt, ráadásul még kicsit antiszoc is vagyok... Csak nyáron epillálok, ha el kell menni strandra, táborba stb., de inkább otthon ülős típus vagyok. Hónaljnál és térdtől felfele csak borotválok, ha fürdőruhát kell vennem. Ezeket már nincs türelmem epilálni, és nem is bírnám. A lábszáron is először mindig elég borzalmas. Aztán amikor kevesebb nő vissza, ha mondjuk hetente átmegyek rajtuk, akkor tűrhető. Amúgy figyeltem a múlt nyáron, epilálás után 2-3 nappal már látszanak az új szálak sajnos. Hónaljat minden nap kellene - ezért nem is szedem le gyakran, és hosszabb ujjú pólókat hordok. Vállald be a pasit, és mikor ott tarttok, hogy le kell vetkőzni, beszéljétek meg előbb és készülj fel. Vagy kérdezd meg a véleményét, lehet nincs ellene ha nem vagy olyan mint egy kisbaba :p.
2015. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!