Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arra gyanakszok hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra gyanakszok hogy a párom akiwel 1éw és 2hónapja együtt wagyunk egy másik fiatalabb srác is tetszik neki. mitéwő legyek?

Figyelt kérdés
az a srácnak köztudott h tetszik a párom folyton kötekednek egymással meg túl sokat beszél az illetőröl

#csaj #párkapcsolat #srác #női kötekedés
2015. jan. 2. 05:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy helyesírás könyvet.
2015. jan. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Verjem a duplavés szádba...
2015. jan. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 NewFreeee ***** válasza:
100%
Ha kijártad az általánost és megtanultál írni szerintem tedd fel újra a kérdést...
2015. jan. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Költőnő? ***** válasza:
85%
Hát először is ott használj w-t ahol kell.
2015. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Négy hónap nem olyan hosszú idő egy párkapcsolatban. Hagyjad, hadd menjen tovább. Ne is törődj vele a továbbiakban.
2015. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jó, ha tudod: egy kapcsolatban mindig vannak kísértések. A te dolgod az, hogy jobb legyél mindenki másnál. Ha csajod kifelé kacsingat, az nem ő hibája, hanem a tiéd. Kápráztasd el, hogy ne is lásson mást, csak téged!
2015. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

Drága előttemszóló!


Káprázhat a koma akárhogyan,ha a csaját jobban érdekli a barát...

Egyszerű a téma...hagyni kell ezt a csajt,mert nem szereti a kérdezőt.Nem kell mindig tündérmesékkel ringatni magunkat - káprázzunk meg szikrázzunk,hát hogyne.

Nincs szerelem,nincs tisztelet...ennyi röviden

2015. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak azért kattintottam a kérdésre mert kíváncsi voltam hány nyelvész fog válaszolni xd lehet direkt így írta ki a kérdést hátha így többen nézik meg és adnak neki tanácsot vagy csak szimplán unatkozott
2015. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

a csaját jobban érdekli a barát...

nem szereti a kérdezőt...

No, pontosan erről beszélek. Kérdezőnek viszont kell a csaj. Ergo ha meg akarja tartani, olyanná kell válnia, hogy érdekelje a csajt. Stimmt?

Ez az amerikai tanmese, hogy légy önmagad, egy mese habbal. Nézd meg az evolúciót. Mindig az marad talpon, aki alkalmazkodni tud a megváltozott körülményekhez.

2015. jan. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igazából teszek rá,hogy lepontoztatok,de előttem senki nem adott érdemben normális választ,csak a helyesírásba kötöttek bele...én meg megírtam a frankót és ez van...érdekes...akkor vakítsátok a hülyeségekkel,de a csaj akkor se szereti a kérdezőt,ez tény.
2015. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!