Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret-e még a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret-e még a lány?

Figyelt kérdés

Tudom nem 2 sor, de légyszíves olvassátok el és segítsetek!! :(

1,5 éve megismerkedtem egy lánnyal.

Részemről barátság alakult ki, de kiderült,hogy a leányzó többet érez irántam és mivel nem akartam rosszat neki, így elmondtam,hogy csak barátként tekintek, még ha sokszor többet is éreztem ( nem voltam biztos érzéseimben)

Láttam rajta mikor elmondtam,hogy nagyon rosszul eset neki, de ennek ellenére ugyanúgy beszélgettünk, buliztunk stb.

Nyári szünetben nem nagyon beszéltünk meg taliztunk legfőképpen a munka miatt.

Szeptembertől újra beszélgettünk.

És olyan December körül éreztem igazán,hogy bennem teljesen kialakult a szerelem iránta.

Egyre többet beszélgettünk és már nem volt elég személyesen is látni akartam.

Eleinte csak sétálgattunk, aztán áthívtam filmezni és beleegyezett, aminek nagyon örültem.

Utána még párszor átjött összebújtunk meg ilyenek film közben.

Én úgy éreztem ezek után,hogy a tavalyi szerelem ami benne volt még lángol vagy legalábbis izzik. Már Facebookon is célozgattam,hogy én nem barátként tekintek rá, egész jól reagált rá.

Elhívtam egy talira és kiöntöttem a szívem és azt mondta,hogy vegyesek az érzelmei, nem mondott se igent se nemet, nem tudja,hogy lesz-e olyan mint tavaly.

Szerintetek van még esélyem vagy már benne ez le van játszva csak nem akart egyből "lekoptatni"??

Nagyon beleszerettem :/



#szerelem #barátság #vonzalom #hiány kapcsolat
2015. máj. 11. 07:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg van esely :)

Drukkolok

18/L

2015. máj. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. máj. 11. 07:46
 3/12 anonim ***** válasza:
2015. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mennyire igaz. :O :)
2015. máj. 11. 13:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg erez irantad valamit szoval ne add fel! :) hajra!
2015. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Esetleg 1-2 tipp,hogy mit csináljak még?? :D
2015. máj. 11. 21:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden esélyed megvan. Csak legyél vele sokat.
2015. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Akkor sosem veszíted el!
2015. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget és a jó szavakat, de a leányzó már nem érez többet irántam.

Barátságnál többet nem akar.

Nektek volt már hasonlóban részetek és utána tudtátok még a barátságot folytatni??

2015. máj. 17. 19:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Fú, ez tök hasonlít az én esetemre, csak én vagyok a lány..Nálunk az van, hogy mostanában ő drágámnak, meg édesnek nevez, meg mondta, hogyha lenne valakim, akkor féltékeny lenne..de elhívni még nem hívott el sehova..:( Én meg még mindig érzem azt, ami annak idején éreztem..de ő még nem nyilatkozott..De én nagyon boldog lennék, ha nálunk ilyesmi történne..de nem hiszek benne sajnos már..:( De azért még próbálkozz szerintem, ne add fel, mert lehet csak meg akart büntetni, amiért szenvedett miattad..;) :)
2015. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!