Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem mondja ki a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem mondja ki a lány, hogy szeret, ha szeret?

Figyelt kérdés
Látszik rajta, érdeklődő, célozgat, kedves meg minden, de nem mondja ki. Én sokszor mondom neki, de úgy csinál, mint aki fel sem veszi. Miért?
2015. ápr. 24. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
95%, hogy nem szeret, ha már te is mondtad neki és ő nem válaszol.
2015. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érezteti, hogy szeret, írtam is. De nem mondja ki.
2015. ápr. 24. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert!

A nők ilyen rosszindulatúak.

Vagy mert tényleg nem szeret.

2015. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor sem szeret szerintem, de miért nem kérdezed meg tőle?
2015. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es te aztán nagyon okos vagy, hogy így megállapítod. Ez igen
2015. ápr. 24. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi. Bár ha a saját kérdésedet elolvasod, te is rájönnél erre. Érdeklődök én sok minden iránt, kedves vagyok sok mindenkivel, de nem szeretem őket.
2015. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mert a dologból nem sülhet ki semmi.Vizsgáld meg a környezeted

Vagy egyszerűen szégyenlős vagy nem tudja mit akar,hogy szeressen vagy ne..Tudom mert én is ilyen vagyok.Röviden:talán tudom mit érez.

2015. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ebédednek szoktad mondani, hogy "én most úgy megeszlek"? Vannak szavak amiket felesleges kimondani, ilyen a "szeretlek" is.
2015. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!