Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam az autós oktatómba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az autós oktatómba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jogosítványom már megvan, így már csak futólag, az utcán (neki munka közben) találkozunk.

Azt hittem, a hetek múlásával jobb lesz, de nem így történt, nem akar csendesedni ez az érzés :(



2015. máj. 13. 09:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Először is ő mutatott bármi érdeklődést feléd? Van neki most barátnője szerinted?

Ha igen akkor hagyd a csudába.Habár szerintem ha te is bejönnél neki akkor lépett volna, míg a jogsit csinálod.

Ne izgulj ez az érzés, nemsokára elmúlik.

2015. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ha foglalt és nem is lépett irányodba,akkor szerintem felejtős.Ha akart volna valamit tőled,közeledett volna feléd,ahogy az első is írja.
2015. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem lépett felém, én sem felé.

Mindig nagyon kedves volt. Sok nevetés, nagy beszélgetések, néha egy-egy véletlen egymáshoz érés.


Viszont mindketten házasok vagyunk. Nem is tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel.

2015. máj. 13. 10:08
 4/27 anonim ***** válasza:
Hat ez zavaro. Az ember vagyik az erzelmekre, szenvedelyre. :( Amikor ellaposodik az ember erzelmi vilaga a tarsaval akkor konnyen fellangolhat mas irant aki kedvesebbnek, viccesebbnek, szebbnek, megertobbnek tunik. :/
2015. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
napi emlékeztető, hogy sose házasodjunk meg
2015. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#5

Na, ez legkevésbé sem segített :)


Az a baj, hogy nem tudom, hogy az a sok kedvesség nekem szólt-e, vagy minden tanulójával ilyen. Elvégre jó oktatóként ilyennek kell lennie.


Nagyon közel vagyok ahoz, hogy hülyét csináljak magamból :(

2015. máj. 13. 10:37
 7/27 anonim ***** válasza:
"Megbolondultam? A kérdés költői. Térítsetek észhez légyszi!" ez is Te vagy? :P mert akkor nem írom le megint!
2015. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. máj. 13. 18:16
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem vagy az esete, mert ha az lettél volna már megfűrészelt volna a vizsga fejében! Az oktatók, szinte egytől-egyig ×inahajcsárok! El ne kapj tőle valamit?!
2015. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#9

Igazad lehet. Bár remélem, nem így van.

2015. máj. 13. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!