Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha belezúgtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha belezúgtam egy haveromba miközben van pasim?

Figyelt kérdés

Mostanában kicsit többet voltunk együtt. Eddig csak suliba dumáltunk, most viszont néha délután is összefutunk. Kiderült, hogy pár hónap és végleg kiköltözik külföldre. Amerikába. Valószínűleg soha többé nem jön haza és szerettem volna még kihasználni az időt amíg itt van és kicsit többet vele lenni, de ezzel meg azt értem el hogy egy kicsit belezúgtam. Nem fogom megcsalni a barátomat, és ő sem olyan hogy rám mászna. Annyi az egész, hogy olyan furin érzem magam mikor vele vagyok, hevesebben ver a szívem meg ilyenek. Nem akarom neki elmondani hogy mi van és hogy ne talizzunk többet. Szeretnék békében elválni tőle. De közben meg nagyon lelkiismeret furdalásom van a barátom miatt, mert szeretem nagyon. Szerintetek, ha nem csalom, meg de még tartom a kapcsolatot ezzel a haverommal amíg el nem költözik az már így önmagában nagyon gáz? Nem tudom mit kéne tennem. :S

20/L


2015. márc. 9. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az kell, amit nem kaphatsz meg, vagy neked sosem jó/elég semmi sem. Ha unatkozol, kreálsz problémát magadnak. Ha a pasid akarna kimenni örökre akkor meg hirtelen ő iránt éreznél szerelmet (most tuti nem érzed, különben nem érdekelne más pasi). Azt kéne tenned h szépen elbúcsúzol a haverodtól, és hagyod h élje a saját életét külföldön, te meg ha már pasid van akkor vele foglalkozz.
2015. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd el a pasidat.
2015. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bekken'Bauer ***** válasza:

És még ki nem költözik össze akarsz vele kavarodni? És gondolt át ,ne add fel a párkapcsolatot, a barátod biztosan szeret! Ne csald meg , ne bontsd fel a kapcsolatot. Figyelj ha szereted a párodat, ha ő is szeret téged, akkor jó a kapcsolat, ne dobd el holmi "futó kalandért" vagy mert ő kiköltözik. lehet ez csak egy kis fellángolás más iránt..

De ottvan neked a párod, ő számit rád, hát te is számitasz rá mert azt mondod szereted nagyon.

Ne tégy butaságot, járt utat a járatlanért ne!

Te tudod, de én csak szerettem volna külső szemből megitélve leirni ezeket! Ne hagyd hogy a kapcsolat tüzét, egy apró szúró fény elnyomja!

2015. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csalnám meg a barátomat soha, csak mint barátként szeretnék még kicsit talizgatni azzal a sráccal, az tök mindegy hogy mit érzek, ez csak fellángolás. De jól ismerem. Ha elmondanám neki mit érzek, képes lenne itthon maradni hogy küzdjön értem, tökre nem lenne értelme hogy összezavarjam és a saját párkapcsolatomat sem szeretném tönkre tenni ezzel. És semmi indok nélkül sem szeretném lerázni, mert elég érzékeny és nem akarom megbántani.
2015. márc. 9. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:

"ez csak fellángolás"


Ezt jól érzed. Nem mellesleg, néha kicsit másokra is gondolhatnál, pl mi lenne a legjobb neki, a barátodnak. Mert ha elmondanád neki azzal kb mindkettejük életét tönkretennéd, és mégis miért? Csak mert unalmadban elkezdtél fellángolni:D ha már van agyad (elviekben), akkor nem ártana néha használni is.

2015. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pont most mondtam, hogy nem akarok senkinek sem elmondani semmit.
2015. márc. 9. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."
2015. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress egy harmadikat aki megoldja neked ezt a dilemmát. :)
2015. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!