Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már megint édes hármas! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint édes hármas! Hogy tartsam meg mindkettőt?

Figyelt kérdés

A barátommal most volt az egyéves "fordulópont". Többször szakítottunk, de csak pár órára, max fél napra. Az egyik este bulizni voltunk, szakítottunk, aztán mondtuk, hogy majd megbeszéljük rendesen, nem pedig félrészegen, sírva. Ezután viszont felhergelt. Szokása. Azt mondta, ha szingli vagyok, miért utasítom vissza a csávókat, és miért vele táncolok... Fél órán keresztül provokált, mire megengedtem egy srácnak, hogy odaüljön mellém, aztán persze jött a k*any*zás... :D

Az "exem" elment a többi baráttal, én meg ott maradtam a sráccal beszélgetni. Elszívtunk pár cigit, megittunk egy kávét, aztán haza akartam menni, de rávett, hogy nála aludjak... Nem volt könnyű, de beismerem, jól esett. Smároltunk, szörnyű volt. Szexelni akart, mondtam hogy én nem az vagyok, felfogta, aztán átölelt, puszilgatott, hozzám bújt, szorosan, szinte belém bújt, és elaludt. Én nem bírtam, csak sírtam, hogy mi a retket keresek itt.

Nos. A barátommal időközben meg kibékültünk, de aztán a másik srác akart velem találkozni. Ezen berágott, és összevesztünk. Megbeszéltük. Találkoztam vele. Nem tudtam, mit akar, ( megd*g*i, randizni, barátkozni stb ) ezért úgy láttam, jobb ha elmondom hogy nekem csak barátra lenne szükségem. ( pedig nagyon jó pasi...) Szeretem a barátomat. Na, ezután a barátom megint kiakadt. Megbeszéltük, aztán pár óra múlva megint elkezdett hisztizni, és kikészített, odaszorított az ágyhoz, fájt a csuklóm, mire idegességemben nyugalomra vágyva találkoztam a másik sráccal. Szegény nagyon nem értette, furcsállotta, miért hozzá megyek, csak sírtam, és ölelgettem őt.


Szeretem a barátomat, vele azóta rendeződtek a dolgok, viszont a másik srác annyira jófej... Szeretnék vele jóban maradni. Továbbra is dumálunk fb-n, de egyre kevésbé ír vissza.


Ja, és igen, tudom, hogy a barátom egy hisztis rib****nc tud lenni, de emellett hihetetlen sok értéke van, ráadásul túl vagyunk a fordulón, és már 3 hete jobb, mint a legelején...


Én 18, barátom 19, a másik srác 20



2015. máj. 13. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Fura figurák vagytok.
2015. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ribi vagy ettol fuggetlenul. Engem is nagyon zavarna, ha egy ilyen ottalvos fickóval dumalgatna a párom nap mint nap.. Marmint nem lenne a párom ha mas fickónal aludna. Nem konnyited meg a barátod helyzetet
2015. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És még én kezelem hülyén a kapcsolataimat... Szerintem keress egy harmadikat...
2015. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szüntesd meg a kapcsolatot az új sráccal,mert ő nem csak barátságot akar,és inkább koncentrálj a kapcsolatodra ha szereted a barátodat.
2015. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A barátod érthető, hogy "hisztizik".

Te mit szólnál, ha olyan lánnyal akarna barátkozni, akiről tudja, hogy akar tőle valamit és meg akarja d_ugni? Elég fura, hogy pont ezzel a fiúval akarsz "barátkozni"!

És persze a másik sráccal sem fair, hogy ő a lelki szemetesláda, akkor jó, ha bajban van, de egyébként meg nem akarsz tőle semmit sem.

Döntsd el melyiket akarod.

2015. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bírálatot, elég, ha én tudom, mi vagyok, és mi nem. Nem ezen volt a hangsúly, szövegértés az hibátlan.


Az utolsó válaszolónak köszönöm!

2015. máj. 13. 10:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most gondold már át! Mit akarsz egy olyan fiútól, aki egy év alatt rendszeresen szakít veled fél napokra, és ilyenkor kvázi odalök egy másik srác karjaiba, majd leqrváz emiatt? A helyedben szakítanék ezzel a fiúval, mert nincs jövője a kapcsolatotoknak, csak szenvedni fogsz mellette, a másikkal meg azért, mert rossz időben jöttetek össze. Biztos vagyok benne, hogy találni fogsz magadhoz méltó társat, persze ehhez neked is érned kell még egy kicsit.
2015. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
milyen az a kapcsolat ahol fél napra szakítasz? Életemben nem hallottam még olyat csak a 14 éveseknél.
2015. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát a barátod tényleg hisztis tud lenni. Odalökni másik pasinak elég gyerekes és érthetetlen viselkedés. Ez a szakítósdi is furcsa nekem...

Mindkettőt nyilván nem fogod tudni megtartani és annak ellenére, hogy ő "lökött oda hozzá" -mondjuk erre simán mondhattál volna nem-et- nem fogod tudni megtartani. A legjobban a harmadik srácot sajnálom. 2 ilyen töketlen ember miatt szív , már bocsánat de egyikőtök sem viselkedett felnőtt módjára! Amúgy ha ennyire komolynak veszitek a miniszakításokat akkor nem illik tovább bulizni és pláne nem smárolunk rögtön másik sráccal még aznap! Lehet lepontozni, ez az én véleményem...

2015. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!