Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Mindkettőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mindkettőt szeretem.

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nyáron jöttem össze és nagyon megszerettem, de 130 km-re lakik tőlem, nem bírtuk a távkapcsolatot és ezért szakítottunk. Rá kb 1 hónapra lett egy másik barátom, de még mindig nem tudom elfelejteni az előzőt, aki ráadásul ismét felkeresett... Csak normális, segítő válaszokat kérek.

2014. dec. 28. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Probald meg atgondolni melyik nélkül nem birnad ki... Melyik nélkül erezned azt, hogy nem birsz tovabb elni, és nélküle semmi az élet... Tudni fogod hogy a szíved melyiket valasztja :)
2014. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt válaszd,aki nélkül nem bírsz létezni.
2014. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tölts egy hetet úgy, hogy nem találkozol és nem beszélsz egyikkel sem. Kiderül melyik hiányzik igazán.
2014. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy nagyon félek ismét belemenni egy távkapcsolatba és eldobni magamtól azt ami biztonságot ad és amiben szintén jól érzem magam...
2014. dec. 28. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Huha szerelmi háromszög :D én a helyedben a biztonságosabb kapcsolatot választanám. Velem is volt így és a sráccal adtunk mégegy esélyt a kapcsolatunknak, de a távkapcsolatok sosem működnek és ma már nem is beszélünk.
2014. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!