Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a pasim jobban megbecsüljön?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne járj vele csak azért, hogy legyen valakid. a barátnőid nagyra nyitják a szájukat ha meghallják hogy neked nincs barátod, mert az milyen ciki.... inkább ők a cikik hogy járnak vkivel csak hogy legyen valakijük.
2015. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cseréld le valakire, aki jobban megbecsül... Merre laksz és hány éves vagy?
2015. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Budapesten és 22
2015. máj. 14. 09:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt kellene feltenned te megteszel érte mindent? De tényleg mindent? Ha igen és te ezt megmondod és nem érdekli akkor hagyd ott. Ha olyan amit nem adtál meg neki az ágyban, vagy lelkileg akkor tessék összeszedni magad és megadni, vagy ne kérd hogy jobban megbecsüljön.
2015. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismeretlenül nehéz ezt megmondani hol hibázik és ki..... Magamból indulok ki h én mikor nem becsültem meg a páromat amikor rengeteget fáradozott és tett értem....A lényeg h a kapcsolat elején a tenyeremen hordoztam folyamatosan kifejeztem érzékeltettem vele a szeretetemet és h milyen különleges számomra...minden szép és jó...majd elkezdett ok nélkül belémkötni, veszekedni, elkezdett más fiúkkal flörtölni , találkozni és szép lassan kierőszakolta, elérte nálam h ne érdekeljen és h ne becsüljem .... Szóval lehet h te is kikényszeríted belőle úgy h észre sem veszed..... De lehet még az is h már un téged és a kapcsolatot , szeretne kilépni, vagy más érdekli, lehet h tele van feszültséggel csak nem mondja el, lehet h veled van a baj
2015. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen jelei vannak, hogy nem becsül? Hogy viselkedsz, hogy viszonyulsz hozzá? Szereted? Ő szeret? Ezek ismerete nélkül ilyen kérdésre nehéz választ adni. Mindenesetre legyen tartásod öntudatod és önbizalmad, és ha megbánt, vagy udvariatlan, kérd ki magadnak, ne hagyd szó nélkül.
2015. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!