Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor egy olyan pár sétál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy olyan pár sétál az utcán, ahol a nő a jóval nagyobb darab, mint a férfi, nem érzik magukat nevetségesnek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Mióta nevetséges valakivel szeretni egymást? 27/F
2015. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez nem a tini párkapcsolatok rovat, ezért gondolom a kérdező is túl van azon az életkoron, hogy mások véleménye a legfontosabb azzal kapcsolatban, hogy milyen párt választ magának
2015. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én néha éreztem magam kellemetlenül, főként, ha fotót láttam magunkról, de érdekes módon csak a "kedves" rokonok jegyezték meg, hogy nem nézünk ki jól együtt. Mindenki más olvadozott.
2015. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bino ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy melyikük a nagyobb darab?:D

Nem a külsőségek a legfontosabb egy párkapcsolatban.

2015. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, engem nem zavar, csak olyan furcsán néznek ki. :)
2015. máj. 16. 20:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég gyerekes, ha valaki ezt akár kívülállóként is nevetségesnek találja, olyan 12-13 éves szint maximum.

Ismerek ilyen párokat, én nem hiszem, hogy ezzel foglalkoznának, agyilag fejlettebbeknek ismerem őket. :)

2015. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Párom így szeret, ahogy vagyok, mások véleménye nem igazán érdekel. :)

Bár nem is nagyon veszem észre, hogy bárki is furcsán nézne ránk. Egyszer volt olyan, hogy kocsmában párom ment a pulthoz, a vén fószer meg beszólt neki, hogy háhá, látja ám, mekkora seggem van, ha egyedül nem bír el velem, szívesen segítene... De talán ez volt az egyetlen, utcán még soha senki nem szólt be. :)

2015. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

A következő idióta kérdésedet már ide írd ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok

2015. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előfordul.


Olyankor nevetnek is. A szerelem ilyen. :)

2015. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!