Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el elsőre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el elsőre a férfiak a 'nagyobb darab' nőket? Miért ennyire fontos a külső? Inkább kapcsolatban vannak egy vékonyabb, ám 'hárpia' nővel?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja kezdtem a fogyókúrába, az egészségem miatt. Nem akarok magyarázkodni, de kérlek, ne kössetek belém!


Nem mellesleg mostanság a fenti kérdés nagyon foglalkoztat.


u.i.: az alkatom leginkább ehhez a csajhoz hasonlít, mielőtt megkérdeznétek :))


[link]



2014. szept. 13. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ízlések es pofonok:) valakinek tetszik,valakinek nem..
2014. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A képen látható nőt nem ítélem el egy cseppet sem! Szívesen a szolgálatára állok.
2014. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem van, akinek kifejezetten ez jön be, bár a fiatalabbaknak inkább a vékony alkat dívik.(tapasztalataim szerint)

Hány éves vagy?

2014. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen a csapból is az folyik, h vékonynak kell lenni.


Én is vékony vagyok. Nekem az a tapasztalatom, h sokan cseszegetnek, h ropi vagyok, és nincs rajtam mit fogni, és biztos koplalok... Pedig nem vagyok túl sovány... Szóval ne gondold, h a vékony lányokat nem ítélik el.


Az a lényeg, h jól érezd magad a bőrödben. Szerintem sok pasi van, akit a vastag lányokhoz vonzódnak. Aki meg elítél, azon túl kell lépni.

2014. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én például kifejezetten őket részesítem előnyben :D 20/F
2014. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akár milyen vagy, akár vékony akár kövér így is úgy is kapsz kritikát. Sajnos. El kell fogadni. Mindenki különböző, kinek mi tetszik. Egyik az mondja rád, hogy kövér, másik meg azt, hogy pont ez tetszik.

Nekem például a vékony lányok tetszenek és sok helyen olvasok olyan véleményeket róluk, hogy "deszka; ropi; anorexiás; ránézek majd összetörik..." és még sorolhatnám.(pedig szerintem nem mondható kórosan soványnak...) Megítélés kérdése. Olyan meg, hogy tökéletes alak mindenki számára nem létezik

Én személy szerint nem ítélem el őket, csak nem foglalkoztat. Lehet nem is tehet róla az illető.

2014. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez egyáltalán nem így van nálam. Én a popsis, széles csípőjű nőket imádom. Jo a nagy cici is, de ha kisebb van annak is tudok örülni.

Mit jelent a nagydarab pontosan?

2014. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!