Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ő is úgy érezzen irántam, mint én iránta?

Figyelt kérdés
22/F vagyok, nemrég lett vége egy közel 3 éves kapcsolatomnak. A kiszemelt lánynak pedig egy 5 éves kapcsolatnak (de ez már régebben, kb 1 éve) Ő is 22 éves. Az utóbbi időben nagyon szimpatikus lett nekem, igazából 4 éve csoporttársak vagyunk az egyetemen, de mind a ketten eléggé megnyíltunk egymásnak amikor a lelki dolgainkról beszéltünk. Tanácsokkal láttuk el egymást, önbizalmat adtunk a másiknak. Én már mondtam neki, hogy ez az egész helyzet nekem nagyon szimpatikus és el is tudnám magamat képzelni vele a jövőben, mert mind a ketten egy normális kapcsolatra vágyunk. Ő ezen nagyon meglepődött, de igazából nem tolt el magától, csak annyit mondott, hogy ne tervezzünk ennyire előre. Nagyon szép lányról van szó, nem szeretném ha másé lenne, most lehet hogy bele is roskadnék. Nem bírnám más karjaiban látni. Viszont úgy érzem, hogy még nagyon korai lenne bármit is lépni (nem szeretném elijeszteni). Hogy kerüljek még közelebb hozzá, és hogy érjem el azt, hogy az ő fejében is ilyen dolgok forduljanak meg? Nagyon szeretném, és már érzek is valamit iránta. Most egyébként diplomázás előtt vagyunk mindketten, úgyhogy időnk sincs még találkozni sem, sőt nem is egy városban élünk.

2015. máj. 16. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmit.


Továbbra is folytasd vele a haverkodást ha túl vagytok a diplomázáson.

Tégy úgy mintha szóba se hoztad volna az egészet és lazítsál egy kicsit magadon.

A lánynak magától kell akarnia a dolgot és hogy ez kialakuljon a legjobb közeg ha úgy teszel mintha teljesen közömbös lennél és csak barátilag lennél vele.


Minden olyan húzásod amivel választ akarsz tőle vagy megmondod neki hogy szerelmes vagy belé és döntsön, azonnal véget vet a kapcsolatotoknak minden szinten.


Ne csak "pókerarc" legyen hogy nem mutatod a csajnak hogy odavagy hanem "pókerlélek" vagyis tényleg ne legyen olyan fontos.


Bízd az időre és az életre hogy akar-e köztetek valamit.

2015. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!