Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kb Hány szexuális együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb Hány szexuális együttlét után alakulhatnak ki érzelmek? Hogyan érhetném el, hogy érezzen irántam valamit?

Figyelt kérdés
Laza kapcsolat. Eddig akkor feküdtem le, ha már szerettem az illetőt. Most fordítva van. Tudom, hogy ez nincs számhoz kötve, de szex során van esély, hogy kialakulnak érzelmek vagy kötődés?

2014. ápr. 21. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a szextől lesznek érzelmek.
2014. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt szex addig a lányok hallani sem akartak arról, hogy járjunk. De az első szex mindig elég volt hozzá!
2014. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen kialakulhatnak, ha egyre többször szexeltek, egyre több a közös program stb...
2014. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
Lehetséges, de nem előfeltétele
2014. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ritka ha kialakul
2014. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak akkor jön be ha eleve voltak érzelmek, még ha gyengébbek is. Egyébként nem lesz belőle semmi, csak szex.
2014. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!