Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mennyi időt adtok annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi időt adtok annak, hogy kialakuljon a szerelem a másik iránt? És miből tudjáto. K biztosan, hogy nem lesz az érzésetekből szerelem?

Figyelt kérdés

Első randink pont 1 hónapja volt, és idáig minden nagyon gördülékenyen megy. Még soha senki nem szeretett engem így. Virágokkal halmoz el, programokat csinálunk, gyertyafényes vacsorát készített nekem, 1-2 naponta találkozunk, és ha pár órára nem lát, akkor már nagyon hiányzok neki, már bemutattuk egymást a családaink egy részének, a szülők még most jönnek.


Nekem ez az egész, hogy ennyire szeret engem egy férfi, nagyon új érzés. Nekem is tetszik külsőleg is és belsőleg is, és néha úgy érzem, hogy szerelmes vagyok, de néha meg úgy, hogy ez még nem szerelem.


Korábban szinte mindig viszonzatlan érzelmeim voltak, és azok az érzéseim nagyon-nagyon erősek és intenzívek voltak. Bár sokszor inkább fellángolás volt és nem is teljesültek be.

Most viszont az érzéseim viszonzásra találtak és így nincs bennem az a vágyódás, hogy megszerezzem a másikat, mivel meg sem kellett szereznem, mert most ő neki kellett meghódítson engem és sikerült is.


A barátaimmal azt beszéltem, hogy úgy érzem, hogy nem merem megélni és átadni magam teljesen a szerelem érzésének. 26 éves vagyok és még sosem volt igazán komoly, mély és őszinte párkapcsolatom (csak futó és komolytalan pasijaim voltak). A mostani barátom pedig már egy érett, komoly férfi, aki egy házasságon is túl van már. Szóval én éretlenkének tűnhetek hozzá képest, de azt mondja, hogy így szeret, ahogy vagyok és úgy látszik (mondja is), hogy szerelmes.


Én is odavagyok érte, minden percemet vele tölteném, szomorú vagyok ha nincs velem, ha nem érint, ha nem látom, ha nem érzem, ha nem hallom a hangját...


26N



2015. máj. 16. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha állandóan vele lennék az az első dolog.. Csak két sráccal éreztem így magam. Ha 1-2 hét után nem múlik el egyre inkább csak erősödik akkor abból szerelem lett, mindössze kétszer. Meg volt pár eset amikor már korán érdeklődést veszítettem egy pasi iránt, akkor már tudtam, hogy ebből nem lesz szerelem. Időt nem gondolkoztam mennyit adjak vagy mennyit nem, az számított amit irtam. Meg amikor vele vagy..
2015. máj. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább ragaszkodás. Valószínűleg az, hogy nincs miután tényleg vágyakozni, mert ott van a másik, ami kicsit meggyilkolja ezt az intenzív érzést.

De szerintem add át magad ennek az új szitunak és érzed magad jól benne, ne gondolkozz annyit.

2015. máj. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Valamivel nem vagy tisztába. A szerelem vagy jön vagy nem. Dehogy időt kell adni neki hogy kialakuljon. Na ne már. Te akkor nem vagy szerelmes. Sőt!! Nem is nagyon tetszik a pasid. Csak az tetszik hogy udvarol, teszi a szépet. Meg olyan jó hogy ezzel dicsekedhetsz.
2015. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit mintha magamat olvasnám. :)

Nagyjából hasonló volt az én helyzetem is párommal, ilyesmi okok miatt elég rendesen aggódtam miatta, hogy akkor én most nem is szeretem, meddig tarthat ez, stb, stb... Én azt mondom, minden szerelem más. Igen, korábban lehet, hogy nagyon intenzívek voltak az érzéseid viszonzatlanságuk miatt. Ez nem azt jelenti, hogy párodat most nem szeretnéd, csak... más. :) Nem minden szerelem kezdődik a pillangókkal meg a rózsaszín köddel, és én azt mondom, hogy az ilyen sokkal tartósabb lehet. Legalábbis nekem bejött. :)


"Én is odavagyok érte, minden percemet vele tölteném, szomorú vagyok ha nincs velem, ha nem érint, ha nem látom, ha nem érzem, ha nem hallom a hangját..."

Szerintem ez mindent elárul. :) Ne töprengj azon, hogy mi ez, meddig tart, élvezd ki a helyzetet, sodródj az árral! Ha valódi a szerelem, akkor az úgyis hosszabb távon fog bebizonyosodni. :)


25N

2015. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!