Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tereljem el a gondolataimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tereljem el a gondolataimat?

Figyelt kérdés
Barátomnak nagyon tetszik egy másik lány suliból, nagyon szereti nézni a képeit facen is. Nem mondja nekem , hogy tetszik neki, de tudom hogy valamit érez iránta. Persze nem udvarol neki, mert velem van, meg szeret nekem csak ezekkel a gondolatokkal van a baj amik bennem születnek... :S Hogyan tereljem el a gondolataimat?

2015. ápr. 25. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kommunikaljatok egymassal, maskeppen nem fog menni.
2015. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ch..ha szeretne akkor ra se nezne masra..plane nem nyilvanosan..ne magadba keresd a hibat.
2015. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha ilyen probléma van, nem az a megoldás hogy eltereled a gondolataidat és úgymond hagyod az egészet

legalább beszéld meg a barátoddal, hogy mi a helyzet

ne csak elfordulj, ha valami zavar

2015. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
meg lett beszélve meg minden. nem lehet elvárni egy pasitól hogy ne nézzen más nőre... de én mindent túlgondolok, rossz ebbe belegondolni pl hogy miket gondol róla... nagyon rossz dehát ez van...
2015. ápr. 25. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:
biztosan neked is megakad a szemed 1-2 jó pasis képen, elkönyveled magadban hogy helyes, és kész. ne kreálj felesleges problémákat, én is így basztam el minden kapcsolatomat. egyszerűen csak szeressétek egymást.
2015. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyrészt ha együtt vagytok akkor minek nézeget más lányt..de erről nem te tehetsz tudod a pasik már csak ilyenek :/ de arra gondolj hogy tuti hogy szeret mert akkor már nem lennétek együtt és nem azzal a lánnyal van és ezt tartsd észben:) majd csak megunja annak a lánynak a képeit:D De ha csak nézegeti az nem jelenti azt hogy tetszik neki:)
2015. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
sztem buszke lehetsz magadra inkabb, bar minden csaj igy gondolkozna! nem lenne ennyi hiszti meg veszekedes:) 25f
2015. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igazatok van. igazából olyan is van hogy egy bizonyos lányt megnézett naponta. na az akkor mélypont volt. tudom hogy nem kellene olyan nagy jelentőséget fektetnem neki, de ez csak minden lánynak rosszul esik nem? persze nem vonhatom mindig felelősségre, még ha sokszor meg is tettem. ez régebben volt mikor tudtam a jelszavát. de most nem is arról a lányról van most szó..
2015. ápr. 25. 21:11
 9/10 A kérdező kommentje:
de ő nem tudta ezeket. na mindegy a lényeg hogy megváltoztam azóta.. de még kíváncsi vagyok hogy ti hogy szoktátok még ezt felfogni?
2015. ápr. 25. 21:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek lehangolni, de ez a fiú nem szeret Téged.

Volt egy nagyon hosszú kapcsolatom. Fülig szerelmes voltam abba a srácba, mindig lestem, hogy hogyan járhatnék a kedvében stb. Nem volt titok egymás számára a jelszavunk. Egyszer belenéztem az üzeneteibe, mivel mondta, hogy egy nagyon-nagyon jó barátja ráírt (lány). Furdalt a kíváncsiság (na azután egyszer sem néztem bele, mert csak Nekem fájt a dolog). Közöttünk már szó volt az eljegyzésről is... x év után tudta pontosan, hogy mikor van az évfordulónk. Nos, amikor ez a lány megkérdezte, hogy hogy vagyunk, mióta vagyunk együtt, volt e már szó az eljegyzésről stb... kedves exem letagadta... Pár évet is letagadott :D :D Na, akkor kiakadtam. Majd ismét eltelt pár év. Meguntam, hogy lesz*r. Szakítottam Vele. Majd miután ez megtörtént, mindenki mondta nekem, hogy Én sokkal jobban szerettem Őt, Ő kb csak elviselt... Persze szerelmes fejjel mondhattak volna Nekem bármit... úgy sem hittem volna el.

A mostani párom totál oda van értem. Megbecsül és "csak engem lát". Örülök, hogy nem ragadtam meg egy olyan kapcsolatban, ahol csak Én szerettem... Szerintem Te is csak az idődet húzod.

N

2015. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!