Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok-fériak: Hogyan, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok-fériak: Hogyan, milyen helyzetekben mondhatja el a lány azt nektek, hogy mennyire odavan értetek, mennyire szeretne találkozni veletek és kicsit közelebb kerülni hozzátok úgy, hogy közben ne legyen ciki?

Figyelt kérdés
A komoly válaszokat előre is köszönöm :)

2015. máj. 17. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem "ciki ez", ha a srác is hasonlóan érez akkor örülni fog neki.
2015. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Noss kisasszony mi férfiak egyszerűbbek vagyunk, nem akadunk fent ilyen kis hülye problémákon amiből ti nagy ügyet csináltok.


Ezt így bármikor bárhol elmondhatod, mi nem fogjuk azt gondolni h na ez a köcsög csak szexelni akar velünk, csak a testünket nézi, ez bunkó vagy unalmas a szövege vagy nem humoros vagy komol.ytalan....


nem, nekünk ezaz egyszerű szöveg is pont megteszi.

2015. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondja amikor akarja,nem lenne ciki.
2015. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 opened paradise ***** válasza:
100%
Amikor így is érzi.
2015. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha szimpatikus a leány, akkor sehogy se ciki, örülök neki xd
2015. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Interferencia ***** válasza:
100%
Azért pl. ha még csak nagyon felületesen ismerjük egymást, esetleg nem is találkoztunk, fura, ha azt mondja, hogy nagyon odavan értem, de ezen kívül ja, simán mondhatja. Mondjuk még sose mondtak nekem ilyet, szóval tökmindegy. :D
2015. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtak már mindent. Mi nem bonyolítjuk túl a dolgokat...


24/F

2015. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nem mondod :D ***** válasza:
100%
Na, azért ennyire nem egyszerű a dolog :D Én nem ennyire nyíltan, de a srác tudtára adtam, hogy érdekel és erre elkezdett távolodni :) Na, ennyit értem el vele. És nem, nem tizenéves fiúról van szó. Szerintem azért meg kell hagyni nekik, hogy vadászhassanak, mert ha nyílt lapokkal játszik az ember, az fordítva is elsülhet :)
2015. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8: Szerintem inkább csak arról van szó, hogy a vonzalom nem volt kölcsönös. Ilyenkor nincs miről beszélni.
2015. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nem mondod :D ***** válasza:
100%
Azért elég fura, hogy egyik napról a másikra nem kölcsönös :) Főleg úgy, hogy hónapokon keresztül beszélgettünk :)
2015. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!