Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 2 év soknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 2 év soknak számít ebben a korban? (lent)

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok,nemsokára 20 és megismerkedtem egy fiúval aki nemsokára 18 lesz. Sok helyen olvasok és hallok erről az "idősebb lány-fiatalabb fiú" párosításról és eléggé megoszlanak a vélemények. Vannak,akiknek még 1 év sem fér bele, másokat a 10-15 év sem zavar. Meg hogy például ez már pedofilizmusnak számít meg nem fogadják el a szülők, a társadalom, stb. Az az igazság, hogy nekem inkább a pár évvel fiatalabb fiúk vonzanak igazán és egypár éve volt ugyanígy egy 2 évvel fiatalabb barátom és több mint 1 évig együtt voltunk annak ellenére, hogy akkor még bőven kamaszoknak számítottunk. Ez a fiú, akivel most megismerkedtem egyáltalán nem olyan, mint vele azonos korúak. Egyedi a zenei, öltözködési stílusa, más a világ-élet felfogása, nem bulizós és eléggé komoly. Rengeteget beszélgetünk, együtt hallgatunk zenét, sok mindenben hasonlítunk, megértjük egymást, 1 barátnője volt és tudtommal még szűz (most ezt nem azért írom le,hogy hű de milyen jó lenne egy szűz fiúcskával még mielőtt valaki félreértené), hanem hogy ez azt jelenti, hogy megfontolt és elég komoly mércéje van ezzel kapcsolatban is,mivel csak körbe kell nézni és a 17 éves fiúk többsége már túl van egy-két kalandon. Nemrég óta ismerjük egymást, de semmit nem akarok elkapkodni, nem az a típus vagyok. Engem nem zavarna ez a 2 két főleg idősebb korban már észre sem venni, főleg úgy,hogy én fiatalabbnak nézek ki meg magasabb nálam 1 fejjel.


A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy szerintetek ennyi idős korban soknak számít -e 2 év az elmondottak alapján is, vagy egyáltalán nem jó, ha a lány az idősebb???


Értelmes válaszokat várnék!!! Vagy akár ha valaki volt/van ilyen helyzetben akkor azokat is szívesen elírhatjátok!


Köszönöm!


2015. máj. 18. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem az előző barátom 3 évvel volt fiatalabb és teljesen jól elvoltunk...aztán majdnem összejöttem egy 6 évvel fiatalbbal...pedig már jócskán a 20as éveimet taposom... ha jól megértitek egymást ne érdekeljen hogy mások mit gondolnak... a te életed a te szerelmed...meg a mai világban azért a 2 év szinte semmi... szóval hajrá :)
2015. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barátom 17 évvel idősebb nálam. Szerintem a szerelemben a kor nem számít.:)

18L

2015. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben a felállásban ez semmi,nyugodtan legyetek együtt.
2015. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!