Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek sok a 3 év korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 3 év korkülönbség? Én 15 éves vagyok a barátom pedig 18 éves. Ez már soknak számít, vagy pont jó?

Figyelt kérdés
Az érettebbik fajta 15 éves lányok kategóriájához tartozok,mindig idősebbnek néznek,17 éves körülinek.A viselkedésem is elég érett,mások szerint.Csak érdeklődöm,mert egyik ismerősöm a fejemhez vágta,hogy ez a korkülönbség már nem fér bele..azzal is tisztában vagyok,hogy egy 18 éves fiúnak már vannak elvárásai,szóval a negatív kommentektől légyszi kíméljetek!:)

2014. júl. 15. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz egyáltalán, de az aktussal szerintem még várj legalább 1-2 évet. 3 év nem sok, főleg, hogy a pasik később érnek szellemileg. De mivel még fiatal Vagy, ne hagyd, hogy a hormonok győzedelmeskedjenek (utalok itt a szüzességed elvesztésére). Én 15 évesen vesztettem el a jelenlegi párommal, és talán pont ezért nem tudok elszakadni tőle azóta se, pedig nagyon nem megy ez a kapcsolat nekünk. Ő az elejétől fogva "jelezte" szándékát, én meg fél év után odaadtam magam neki... hát nem kellett volna. Pedig nekem is mondták, hogy jól gondoljam meg kinek mikor hogy stb. és azt hittem nem fogom megbánni, de tévedtem.


19/L

2014. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
ha ennyire érett vagy, már töcsköltök is nem?
2014. júl. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mire idősebbek lesztek a 3 év már semmi de még most sem sok. Ha igazán szeretitek egymást a korkülönbség egyáltalán nem számít:) mondjuk ha egy 40 éves pasival jönnél össze az azért már másabb;)
2014. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is ezen gondolkodtam köz h feltetted helyettem :) azon gondolkodtam h ez a lefekvő téma... én minimum 17 szeretnék lenni de akkor ő már ezt nem fogja unni ... nem tudom de szerintem se túl sok
2014. júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Távkapcsolatban éltek?
2014. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Nem,nem távkapcsolat,rendes kapcsolt.:)
2014. júl. 16. 21:40
 7/7 A kérdező kommentje:
*kapcsolat
2014. júl. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!