Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy durva beszélgetés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy durva beszélgetés után egy pasival, másnap az ember lánya délutánig kegyetlenül rosszul van, az azt jelenti szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van ilyen rosszul levős tapasztalata, akkor írjon, elmesélhetem miről van szó. Nagyon tanácstalan vagyok, kikészít már ez.

2015. máj. 18. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki szerelmes, az nincs rosszul, az boldog. Ha hánysz tőle, akkor az nem szerelem.
2015. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Étel látványára volt a hányinger, nem tőle... A beszélgetés neten folyt, és olyan szakítós, többet nem akarlak látni stílusú volt. Nagyon felhúzott, érzelmileg kidőltem. Utáltam pár napig, rá másfél hétre találatunk, hogy ékkövem váljunk el, de vonzódtam hozzá, és benne is a szép dolgok elevenültek fel. Igaziból sódar voltunk együtt, de szeretjük egymást. Azóta egyáltalán nem kerestük egymást, de megint hiányzik, napok óta ábrándozok róla... Egyre inkább rémlik, hogy mintha kezdenék szerelmes lenni...
2015. máj. 18. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem csak párkapcsolatban,bármilyen emberi kapcsolatban előfordulhat hogy annyira bántja az embert az egész,hogy testileg rosszul van(gyomorideg,heves szívdobogás,hányinger,fejfájás,stb.).
2015. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, telefon kijavított: szóval találkoztunk, hogy élőben váljunk el... Soha nem voltunk együtt (hozzáteszem, hogy azért, mert nem voltam hajlandó szexbe belemenni, anélkül, hogy párkapcsolatnak tűnjön a dolog, viszont volt csók, tapi, előjáték, próbálkozás. Egy éve volt, azóta csak a szüzességemmel van baja, csak arról beszélünk/vitázunk)
2015. máj. 18. 18:12
 5/7 Adri+ ***** válasza:
0%
Szia. Ha egy csaj ft - nekem ez a valódi szűz lány - akkor az az egyik topyó pont. Másik az ha értelmes, .. még : kreol - fekete, nálam inkább alacsonyabb, szoknyát és blúzt/topot hord épphogy kiismerhető : viszont soha teljesen. Annyit törődik velem és figyel rám, mint én rá.. Hasonlóak.
2015. máj. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát egy durva beszélgetés felzaklat mindenkit, bármiről is van szó. Ha jól értem a jóember eléggé céltudatosan a szüzességedre hajt, és most így.

Hát nem tudom...

2015. máj. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit a kommentjeidben hozzáfűztél, az alapján azt mondanám, ez nem szerelem, max ragaszkodás.


Hogy balhé után rosszul vagy, ez normális is lehet, érzékenyebb embereknél előfordul. Én stresszhelyzetben, nagyobb veszekedés vagy hasonló után mindig borzasztóan kész vagyok. Ennek viszont a szerelemhez nincs köze.


Stresszelsz -> felidézed a balhét -> egyre többet gondolsz rá -> eljön minden, ami közös -> ábrándozás...

Régebben én is voltam így, teljesen bebeszéltem magamnak, hogyha nem így lenne, hanem úgy, akkor milyen jó lenne együtt, és jé annyira nem is bonyolult lenne így csinálnunk, és mivel én nagyon szeretem, működhet...

Nem mondom, hogy pont ugyanez van nálad, de a leírtakból ez jön le. És ez bizony nem szerelem.

2015. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!