Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez így lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így lehet több, megmarad barátságnak, vagy minden elromlik majd?

Figyelt kérdés
Van egy leányzó(20éves) körülbelül egy éve ismertem meg, akkor még csak egy ismeretség volt az egész. Körülbelül 3 hónapja egy kisebb baráti társaság alakult ki (2 srác 2 lány). Ebből következően sok időt töltöttünk együtt és rengeteget beszélgettünk, sokszor kettesben. Körülbelül 3 hete egy összejövetelen egész hajnalig beszélgettem vele kettesben, ekkor jöttem rá, hogy lehet többet érzek iránta, mint barátságot. Ezek után a legutóbbi ilyen alkalommal egy telefon után kiment egy kis időre, majd búskomor arccal tért vissza hozzánk, kicsit később megint kettesben maradtunk és elmondta, hogy szakított a barátjával és ezért most nincs jó kedve. Majd egész napkeltéig beszélgettünk az előzőekben tett kijelentésével ellentétben teljesen jó hangulatban, persze csak miután elmesélte az egész történetet. Az elmesélés alapján úgy gondolom, hogy csak barátkén tekint rám, hiszen egy potenciális partnernek nem sírnád el az ilyen gondjaidat, viszont közben meg voltak olyan jelek(érintések, tekintetek) amik másra utaltak. Tehát nem tudom, hogy ő mit szeretne. Ezen kívül pedig probléma az, hogy nem szeretném szétverni a kis társaságunkat, viszont gyengéd érzelmeket tálálok iránta. Igazából nem is várom, hogy ti segítsetek, csak leírom valahova, mert így jobban átlátom talán.

2015. máj. 19. 17:02
 1/3 B.I.G ***** válasza:
figyelj ha magadnak artad volna leírni egy papirírra vetted volna nem ide rakod fel a gyakori kérdésre.Há figyeljetek ide én világ életemben jó beszélő voltam rádbeszélam mire soha nem lesz szükséged a csajkot kiduáltama abugyiukból ső olyan szöveget löketek apám hogy a festék magtól felkenődik a flara.Ezzel azt akartam mondani a leg jobb,ha már úgy is barátok vagyok ha oda állsz elé és elmodod az érzéseid és tedd hozzá hogy legyen kedves ne züllesze szét ezért a társaságot ha ő nem ígty látja te bírsz mellett toább ra ibarát marad ezzelesélyt adva arra hátha ő is másként lát majd.Eddíg talán azért nem vett észre mert volt barátja mod most hogy ugye elhagyta talőán észrevesz.Várj egy hetet de többet ne csak magadnak ártassz vele és ketten üljetek le és mond el neki mit érzel a csajok szeretik a kicsit érzelmes egy sárc persze nevidd tulázsba nem vagy búúza csak szerlmes.
2015. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez oltari Big basszus! :D :D :D
2015. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett a dologgal?
2015. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!