Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tartós párkapcsolatban élők....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós párkapcsolatban élők. Ti nem szoktatok azon aggódni, hogy mi lesz kettőtökkel a jövőben?

Figyelt kérdés
16 éves korom óta együtt vagyok a barátommal, most 18 éves vagyok. Elkezdtem azon gondolkodni, hogy most jön még a továbbtanulás és mi lesz velünk. Azt fontos tudni, hogy nem a szokványos mai fiatalok "kapcsolatát" éljük, az elején a nehézségek máshogy alakították a viszonyunk, aztán rendeződött minden, együtt maradhattunk, és mi tényleg szeretjük egymást, és komolyabban fogjuk fel ezt a kapcsolatot mint ami erre a korosztályra jellemző. De félek attól, hogy mi lesz, ha elkerülünk másik városba, keveset látjuk majd egymást. (jelenleg pedig szinte együtt lakunk). És néha rám tör az is, hogy nekem ő az első barátom, és néha mégis élnék olyan életet mint a barátaim, elmenni úgy egy buliba hogy szabad vagyok stb. de közben azt is tudom, hogy nagyon hamar hiányozna. Szeretem. De megijeszt, hogy vajon meddig tart ez, mi lesz ha megunjuk egymást, mi lesz később? Szeretnék még "egyedül" is élni kicsit, de őt nem akarom elveszteni, és ez az érzés pedig lehet, hogy csak amolyan "tipikus kamasz lázadás". A felnőttkorom is eltudom vele képzelni. De néha rám tör ez a dolog, hogy mi lesz később. Ti hogy kezelitek/kezelnétek az ilyen helyzetet?
2015. máj. 20. 01:25
 1/10 anonim válasza:
Én sosem aggódtam ilyenen.
2015. máj. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi nem aggodunk. 15 eves korom ota vagyunk egyutt. Mindigis szerettunk tervezgetni en legalabbis mert tudni akarom hol leszek masnap. Szerencsere a legfontosabb dolgokban egyetertunk es nagyon szeretjuk egymast( tavkapcsolat amugy) egy ev mulva osszel fogunk osszekoltozni. Tudjuk hany gyereket szeretnenk,hogyan es hol akarunk elni stb.

18/L 20,5/F

2015. máj. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerencsések vagytok :) Az én hülyeségem, hogy ilyeneken aggódok, de nem tudom kiűzni a fejemből. Engem megijeszt az is, hogy mi lesz ha másik városban eszünk a suli miatt. Hétvégén attól még tudunk majd találkozni, de félek, hogy mi lesz ha eltávolodunk egymástól, és megromlik minden...
2015. máj. 20. 01:43
 4/10 anonim ***** válasza:

én irányítok, így nem aggódok.

ha vége lenne, az én hibám lenne.

ahogy magamban bízom, úgy hiszek a kapcsolatomban is.

2015. máj. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
leszünk*
2015. máj. 20. 01:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogyan tudsz ilyen magabiztosan irányítani egy kapcsolatot?
2015. máj. 20. 01:44
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem az a tapasztalatom, hogy attől függnek a kapcsolataim, hogy a másik mellett én hogy érzem magam.


van, aki mellett boldog vagyok és magabiztos, az ilyen feleségül is venne

és van, aki mellett nincs önbizalmam, félős leszek, elvesztem magamban a hitet, azok a kapcsolataim gallyra mennek, holott hősszerelmes volt belém a srác korábban. tehát az én hibám, hogy kiábrándítom magamból tulajdonképpen az önbizalomhiányos hozzáállásommal.



nekem komolyan minden kapcsolatom úgy alakul, amit magamban érzek belül


én esetemben ez azért rossz, mert pont azokba esek szerelembe akik önbizalomhiányt váltanak ki belőlem.

elején minden mint a filmekben és szép lassan leépül minden.


tehát ahogy írtam ahogy magamban hiszek úgy a kapcsolatban is.

2015. máj. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mumusan ***** válasza:
Ez bizony nehéz dió. Ha más más városban tanultok tovább és csak hétvégente találkoztok, akkor bizony óriási az esélye hogy legalább az egyikőtök találkozik egy másik lehetséges partnerrel. Új iskola, új város, új barátok....szinte egy új élet. Persze a te döntésed hogy mit akarsz, de nem lehetsz szingli miközben van pasid. Beszéljétek ezt át. A félelmeidet, vágyaidat. Lehet hogy egy kis szünet jót tenne, megerősítene benne hogy jól választottál, mert a többi pasi semmi hozzá képest, vagy kiderülne hogy mégse olyan stabil a kapcsolatotok mint hittétek.
2015. máj. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sosem aggódtam. Egyetlen kapcsolatom esetén sem. Van egy mondás, amin lehet változtatni, azon azért nem érdemes aggódni, amin nem lehet, azon azért nem. Kiegészíteném azzal, hogy ami nem is történt még meg, azon aztán főleg nem érdemes aggódni. Ne fesd az ördögöt a falra, különben feléled. Abból a helyzetből kell kihozni a legjobbat, ami éppen adódik. De nem szabad csüggedni, ha "nem sikerül".
2015. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2015. máj. 20. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!