Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket is zavar ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar ez egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Titeket is zavar, ha a barátotok megbámul más lányokat? Például megnézi a feneküket, néha meg is jegyzi, hogy jó csaj.

Ti hogyan reagálnátok erre? Hogyan adjam a tudtára, hogy ez engem zavar?

L



2015. ápr. 20. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Én ha lánnyal sétálok nem szotkam nézelődni föként nem megjegyezni... Visoztn ha egyedül vagyxok miért ne nézhetném meg? Hüséget esküdtem nem vakságok :)
2015. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem sokkal jobban jön ki a dolog ha 2-en beszéltek ki elemeztek ki így más nőket pasikat, ebben csak annyi a probléma a barátod részéről h mindig oda is vágja, hogy de jól néz ki..

Egyébként szerintem közösen beszéljetek valakiről h szerinted h néz ki és szerinte de ne hisztisen.

2015. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Interferencia ***** válasza:
60%
Nyisd ki a kicsi szádat, és mondd meg neki.
2015. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez azért zavaró lehet, de az hogy megnézi szerintem természetes. Te se nézel félre az utcán, hogyha látsz egy olyan embert aki tetszik neked.


Hogy add a tudtára ? Van szád, beszéld meg vele, hogy ez téged zavar.

2015. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Zavarna, ha így lenne, de szerencsére nincs így. Biztos, hogy ő is meglátja, ami szép, de van benne annyi udvariasság és tisztelet, hogy ha velem van, akkor velem foglalkozik és nem forgolódik feltűnően más nők után, nem tesz rájuk megjegyzéseket.
2015. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Már beszéltem Vele erről, de csak hisztinek vette/besértődésnek, pedig nem vagyok az a típus. :) Néha én is megkérdezem egy-egy lány láttán, hogy mit gondol róla, de azért úton-útfélen nem szeretem hallgatni, hogy "hűűű" meg " de szééép" :D

Szóval..a kérdésem igazából arra irányul, hogy Ti szoktatok-e ilyet :)És igen..az Ő szlogenje is a "hűséget fogadtam nem vakságot" :D

Köszönöm a válaszokat eddig :)

2015. ápr. 20. 19:12
 7/15 anonim válasza:
40%
Kulturált férfiként ezt úgy teszem, hogy nem jegyzem meg, ha meg is nézem. Magamban elkönyvelem, hogy csinos nő, de nem említem a barátnőnek. Cserébe ugyanezt elvárom a barátnőtől is. Nyilván ő is megnéz másokat, de ne dörgölje már az orrom alá!
2015. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Meg azt meg lehet nézni nyugodtan az természetes, csak utána ezek a megjegyzések nem kellenek.
2015. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Interferencia ***** válasza:
Ilyen megjegyzéseket sose teszek. Ha kikéri a véleményem valakiről, akkor is próbálom azt kihozni, hogy ő jobban tetszik, vagy hogy az a lány nem is olyan jó, ami szerelem esetén igaz is, tehát nem hazugság, vagy ferdítés részemről.
2015. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
megnézem őket persze, de nem ecsetelem a párom jelenlétében.
2015. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!