Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balika1976 kérdése:

Szerintetek ez normális, hogy itt vagyok lassan 39 évesen, és nem volt egy olyan párkapcsolatom, amely olyan lett volna, amilyet szeretnék?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de nem is szokatlan. Nem tanulsz a hibáidból. Ha feltételezzük, hogy minden egyes esetben a másik félben volt a hiba, akkor is te választottad ezeket a partnereket, szóval a nem megfelelő önismeret vagy manipulálhatóság vezetett hozzájuk. Persze az is lehet, idealista vagy, és olyan párkapcsolat nem létezik, amilyenre te vágysz. Ebben az esetben jó eséllyel tényleg egyedül maradsz vagy kompromisszumot kötsz.. Nem tudom, hány kapcsolatod volt, de ennyi év alatt azért statisztikailag akadnia kellett volna néhánynak, amelyik működik, már ha mindkét fél belefekteti a szükséges energiákat. Egy kapcsolat sem halad, ha nem dolgozol meg érte.
2015. máj. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ja, én is le akarom cserélni az asszonyt egy nagyobb mellűre! :((((
2015. máj. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet normális dolog.

Nem a többiekhez kell versenyezni,mert mindenki más.

Valaki sokkal nehezebben találja meg a társát!


Sok sikert kívánok neked!

2015. máj. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És mi volt a baj?
2015. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!