Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen elfoglaltságokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen elfoglaltságokat tudnátok mondani egy pihenős/lazulós estére a párommal?

Figyelt kérdés

Holnap a párommal egy lazulós estét tervezünk kis pezsgővel, filmezéssel (Nem élünk együtt, csak ritkán tudunk együtt aludni). Arra gondoltam, hogy feldobnám valamivel az estét. Tudnátok ötleteket írni, hogy mivel? Bármi jöhet a társasjátéktól kezdve szexuális témáig, akármilyen perverz dolog ... szóval tényleg bármi :D

20L



2015. máj. 22. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kis masszírozás, ami szexbe torkollik többségnél elégedettséget vált ki. :D
2015. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
szarj a mellkasára, és verd szét rajta strand papuccsal
2015. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1es, köszönöm! :)

#2es hát ez elég romantikus, alkalmazd te is párodon ;)

2015. máj. 22. 00:07
 4/8 fine rice ***** válasza:
100%

Játszatok Truth or Drink-et!


Felteszel a párodnak egy kérdést. Két lehetősége van: vagy válaszol, vagy iszik. Nem tudom, mennyire tudtok angolul, de lentebb adok egy linket, milyen szórakoztató is tud lenni ez a játék kettesben. A videó leírásában találtok kérdéseket is, ha magatoktól nem tudnátok kérdezni egymástól. Minél kínosabb a kérdés, annál jobb.


Mondtad, hogy lesz pezsgő, viszont ha nem akartok túlzottan iszogatni, akkor öltözzetek fel rétegesen, és ivás helyett inkább vegyetek le egy ruhadarabot. Szerintem mindketten tudjuk, hogy így mi történne a játék végén. :)


Itt a videó, jó szórakozást: https://www.youtube.com/watch?v=N4QoJNc_rHE


21/F

2015. máj. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alapítsatok családot!
2015. máj. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4es, köszönöm, ez nagyon tetszik! :D

#5-ös, az még odébb van ... :)

2015. máj. 22. 01:52
 7/8 PearlDiver ***** válasza:
100%

Én is a masszázsolajat javaslom, amivel tetőtől talpig jól átgyúrhatjátok egymást. Egészen érzéki élmény tud lenni :-)

Másik lehetőség, hogy vegigbeszélgetitek ezt a listát:

[link]

2015. máj. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, ez nagyon tetszik! Köszönöm!! :)
2015. máj. 22. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!