Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a munkatársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a munkatársamba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak,ugyanis van barátja. Viszont nagyon jól megvagyunk,sokat szórakozunk,hülyéskedünk,beszélgetünk. Mondjuk az is igaz,hogy csak mi ketten vagyunk fiatalok a munkahelyen, a többiek már jóval idősebbek. Lehet csak ezért ilyen a kapcsolatunk.

De sokszor észreveszem h gyakran engem néz, és amikor ránézek akkor mosolyog,nevet meg ilyenek. Ilyenkor mindig úgy csinál mintha kérdezni akarna valamit a munkával kapcsolatban.

Mit tudok tenni?

22/F



2015. máj. 22. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd ki, amíg szakítanak. Ha bejössz neki, megfogja lépni. Aztán húzd fel a leányzót keményen! :D
2015. máj. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen közel álltok egymáshoz nyugodtan érdeklődj a párkapcsolata felől.


Az sok mindent elárulhat és az új infok birtokában világosabbá válhat a helyzet.

2015. máj. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül. Néha a türelem nagy erény tud lenni. Bár néha jó tudni meddig kellene és meddig. :D :'(
2015. máj. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#2 Ez jó ötlet,bár eddig is ha olyan volt akkor elmondta hogyan állnak egymással.


Ma is rohadt nehéz volt,mert ma pont ketten voltunk kint ebédelni és alig bírtam már kussban maradni előtte. Nem akarom h elcsesszek mindent.

2015. máj. 22. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi ugyanebben a szituacioban voltunk a parommal. Nekem meg volt baratom, mikor ezzel a fiuval kozelebb kerultunk egymashoz, semmi sem tortent, nagyon kozeli baratok voltunk. 4 honap orlodes utan szakitottam az akkori baratommal, mert beleszerettem ebbe az uj sracba, akivel azota egyutt is vagyunk 1 eve. Fel eve egyutt elunk es meg mindig egy helyen dolgozunk.
2015. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!