Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akivel kavarok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel kavarok, nagyon megkedveltem. Még nem vagyok szerelmes, de különböző okok miatt valószínűleg sosem leszünk együtt. Egyre többet gondolok rá. Mit csináljak? Nem akarok szerelmes lenni belé.

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 12:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan miért is nem lehettek együtt?


Amúgy ha nem akarsz szerelmes lenni, akkor szüntess meg vele minden kapcsolatot.

2015. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Tavolsag miatt?
2015. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Több oka van, de nem írnám le, nem akarom, hogy véletlen magára ismerjen.


A kapcsolatot nem akarom megszüntetni vele, mert jó barátom. Csak valahogy ki kéne verni a fejemből más értelemben, és tényleg csak barátként gondolni rá...

2015. máj. 20. 12:28
 4/35 anonim ***** válasza:
53%

Miért nem lehettek együtt? Nálam az egyetlen kizáró ok, ha a másiknak (komoly) kapcsolata van.

Amúgy a szerelem ellen nem lehet védekezni...

2015. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
52%

"A kapcsolatot nem akarom megszüntetni vele, mert jó barátom. Csak valahogy ki kéne verni a fejemből más értelemben, és tényleg csak barátként gondolni rá..."


Hidd el, az így nem fog menni. Eleve azzal kezdted a kérdést, hogy ti már kavartok, a "barátok" pedig nem kavarnak... Ráadásul benned már kezd alakulni valami. Tehát vagy véget vetsz ennek, vagy akkor szenvedsz mert beleszeretsz.

2015. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Egy próbát azért megér. Ha nem működik, illetve nem tudom kontrollálni magam, akkor majd leépítem.
2015. máj. 20. 12:58
 7/35 anonim ***** válasza:
Leepited? :/
2015. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Igen, megszüntetek vele minden kapcsolatot. Vagy mi a probléma?
2015. máj. 20. 13:05
 9/35 anonim ***** válasza:
48%
Szerinted az neki nem fajna? :O
2015. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem hagyd ezt a lanyt beken akkor:)
2015. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!