Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek a jelenlegi párotok-sze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a jelenlegi párotok-szerelmetek egyben az ideálotok is?

Figyelt kérdés
Tehát mindenkinek van kezdetben a fejében egy kép az ideális férfiről/lányról kinézetben stb, de végül egy olyan személlyel hoz össze a sors, aki ennek egyáltalán nem felel meg, még is ő lesz az akire azt mondjátok, hogy igen, márpedig ő kell nekem.
2015. máj. 22. 17:49
1 2
 1/11 anonim válasza:

Hát nem. :D

Nem így képzeltem el az ideálom, de nem azt mondom hogy rossz pasim van, mert igen is jó. Belé szerettem, és kész. :)

17/L

2015. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekem mindig is az olyan tipusu pasik jottek be, mint o. Magas, sportos, barna es jo a humora :) alompasi 13 eve :D 
2015. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen,az életnél nagyobb rendező nincs...
2015. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mumusan ***** válasza:

A szőke herceg a fehér lovon nem ért rá, így maradt a szamár. Ilyenekre gondolsz??

Az ideál folyton változik. Mindig az adott párkapcsolat formálja át. Az én párom jó tulajdonságai az ideálom. A rosszak meg vele járnak. Persze hogy nem kívántam féltékeny párt.

2015. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen meglepő számomra, de nem ilyennek képzeltem el az "álomférfit". Aztán rájöttem, hogy sokkal jobbat, szerethetőbbet találtam annál, mint ami a fejemben alkotott képen megjelent. Szóval édesmindegy szerintem, hogy milyen az a bizonyos ideál.
2015. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A párom tökéletes, de soha nem ilyen férfit képzeltem magamnak. Pont az ellentéte annak,ami a fejemben élt, viszont ahogy megláttam Őt törölte is az álompasiról alkotott képet.

2015. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"A szőke herceg a fehér lovon nem ért rá, így maradt a szamár. Ilyenekre gondolsz??"


Nem, nem ilyenekre :)


Csak egy ártatlan kérdés volt. Jelenlegi még babacipőben járó kapcsolatom sem az a srác külsőre akit ideálnak mondanék, ennek ellenére ugyan úgy helyesnek tartom, de nem foglalkoztam ezzel csupán a pillanat töredékéig, mert jól érzem magam vele és megfog a személyiségével.

A tegnapi nap folyamán hozta fel, mint egy érdekesség, hogy mennyire különös, hogy én teljesen más vagyok, mint a fejében létező ideál és ennek ellenére még is mennyire rettentően kedvel.


Szóval gondoltam körbekérdezek itt, mások is vannak-e ezzel így. Szimpla érdeklődés az egész :)

2015. máj. 22. 18:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam sem épp úgy alakult a dolog, ahogy elképzeltem :) De ezen is látszik, mennyire kiszámíthatatlan és megmagyarázhatatlan dolog a szerelem.


A fekete haj, kék szem, világos bőr volt a zsánerem mindig is. Ehhez képest a párom barna hajú, zöld szemű, szeplős. Régebben úgy gondoltam, álmaim férfija hasonlóan szereti majd a művészeteket és az irodalmat, mint én, együtt járunk majd kulturális programokra. A párom érdeklődési köre teljesen más, mint az enyém, informatikai képzésen tanul (én pszichológus leszek), nem igazán érdekli az irodalom, kevés olyan elmenős program van, ami mindkettőnket érdekel. Ennek ellenére nagyon jól megvagyunk, már több mint 4 éve, de 8-9 éve ismerjük már egymást, és mindig megvolt a vonzódás. Nagyon jól megértjük egymást, annak ellenére, hogy teljesen mások vagyunk sok szempontból :) Ő nagyon spontán, én viszont rettenetesen tervezős vagyok, mindenre ráfeszülök, ő meg lazán kezeli a dolgokat. Persze mindennek megvan a hátránya, de nagyon sokat tanulunk egymástól. Vele tervezem leélni az életemet, és most már aztán hiába jönne valaki, aki olyan, mint az elképzelt :)

2015. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egy kicsit elvakít a szerelem, de úgy gondolom, hogy mindig is hasonló pasi volt az ideálom, mint a mostani barátom. intelligens, kedves, vicces, magabiztos, ambíciózus, nyugodt, szeretnivaló, és nagyszerű az ágyban. kék szem, barna haj, sportos test.. ami ahhoz igazán hiányzik, hogy ő legyen A Tökéletes, az az, hogy ki legyen tetoválva, mert az nekem nagy gyengém :D

nem ő az ideálom, igazán nincs is olyanom, de ő a legideálisabb, akit valaha találhattam, úgy érzem.

2015. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ideálom, magasabb legyen tőlem min. 1 cm-vel, lehetőleg göndör vagy hosszabb hajú, vmennyivel idősebb legyen, sportosabb alkat, ne dohányozzon, ne legyen tetkója, nem bánnám, ha kedvelné a színházat. Akibe beleszerettem, de nem vagyunk együtt, alacsonyabb kb. 5 centivel, egy munkahelyen dolgozunk, fiatalabb egy tízessel, van tetkója, rövid haja van, egyenlőre nem tudom, hgoy kedveli-e a színházat. Nagyjából az ellentéte, amint akiket eddig kerestem. Egyedül az ok, hogy nem dohányzik.
2015. máj. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!