Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valakinek van olyan története...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van olyan története hogy szakított a párjával de aztán újra összejöttek es tobb eve (2-3nal tobb) egyutt vannak, vagy osszehazaspdtal esetleg gyerekuk van es boldogok? Kerlek! Magam alatt vagyok nagyon es tudni akarom van-e meg remeny?!

Figyelt kérdés
szerelem, szex, szakítás , kapcsolatok, házasság, boldogság, tiniszerelem, remény,

2015. máj. 23. 01:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valakivel ez megtörtént nem biztos ,h veletek is meg fog! Remény mindig van!
2015. máj. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi jutott eszembe, mint az elsőnek, de ha ez téged vigasztal, akkor velem ez megesett (a gyerek és házasság kivételével, ahhoz még fiatalok lennénk) de amúgy már lassan 6 éve hogy együtt leszünk (ha nem számítjuk bele azt a kb 8 hónapot míg külön voltunk).
2015. máj. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30 éve vagyunk házasok. Egyszer 10 hónapot és egyszer 2 hónapot voltunk külön. 15 éve volt a 2 havi!
2015. máj. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
100%

Attól függ mi miatt lett vége.

Az újrakezdett kapcsolatok szerintem nagy részben akkor lesznek működőképesek, ha mindkét fél változik. De nem a másik kedvéért, hanem saját magáért, mert a megfelelési kényszerből történő változás sosem lesz tartós. Ha a változás után még mindig vonzónak tartják egymást, akkor van rá esély.

Ha egyik fél sem változik, akkor a régi hibák és súrlódások ugyanúgy elő fognak jönni.

2015. máj. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 2x voltunk külön hosszabb ideig. Mindig kiderült, hogy nem bírjuk egymás nélkül... Még nem vagyunk házasok, gyerek sincs. De már tervezzük ezeket.
2015. máj. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 7 hónapig voltunk külön, de teljesen külön.


Szerintem ez csak úgy működhet, ha tényleg megszakad a kapcsolat, és rájöttök, hogy mégis a másik kell, valamint ha tényleg le tudjátok rakni a múltat.


Az a baj, hogyha most elkezdesz reménykedni, akkor évek mehetnek el az életedből úgy, hogy arra vársz, hogy visszataláljatok egymáshoz. Inkább kezdj el élni, kezd el rendbe rakni az életed, és előfordulhat, hogy ismét együtt lesztek megint, de erre várni éveket butaság lenne.

2015. máj. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! Végülis mi lett a történet vége? Újrakezdtétek? Jól vagy?


Többiek: Írnátok történetet, miért lett vége, hogyan találtatok egymásra újra? Annyira kíváncsi lennék, nekem is hasonló a történetem! Köszönöm!

2015. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolso! Irtam uzit is :) de ha a tobbieket erdekelne....

Igen jol vagyok:) negy-ot honap kellet hogy tultegyem magam, ujra szerelmes lettem(igen istenigazabol) de sajnos nem mukodott , es en rontottam el mert a regi szerelmemmel akirol a kerdes szol, ujra talalkozgattam es sok lett volt parommal a veszekedes. Nos a regi ujra szeret kellek neki, szinte harcol ertem , es most hogy szingli vagyok azt varja mikor leszek kesz hogy ujra egyutt legyunk :) most erzem hogy megbecsul. Csak sajnos mar nem erzem azt mint reg.....

2015. dec. 10. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!