Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki éveket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki éveket is várt valakire, de végül összejöttek? Vagy felesleges ilyenben reménykedni?

Figyelt kérdés
Pl hogy valaki szakít a barátnőjével, és én kellek majd neki?
2015. ápr. 24. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
felesleges erre várnod, ha kellenél neki, akkor most is kellenél
2015. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre ne várj!
2015. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek ilyen véletlenek, de ne erre várj. Ha tényleg kellenél neki, eleve veled jött volna össze.
2015. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem egyszer történt, hogy négy évet vártam az első randira. Összejött, és nem bántam meg, de így utólag azt mondom, hogy ha nem jön össze, akkor egy szép illúzióval lennék gazdagabb, így meg egy tapasztalattal: senkire nem szabad várni.
2015. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak időpazarlás éveket várni.
2015. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, velunk ugyanez tortent, szval ilyen letezik ne add fel. Viszont ez nem ugy tortent, h otthin uktunk es vartunk, hanem kozben eltem az eletem, munka, sport, baratok...aztan egyszercsak jelentkezett nalam es randiztunk, es azota boldogan egyutt vagyunk:-)
2015. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor reménykedj, ha te vagy a tartalékja.
2015. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor érdemes várni, ha visszafelé is látsz reakciókat. Vonzódást kifejező metakommunikációt vagy ha a pasi ki is mutatja, hogy szeretne közeledni hozzád. Ilyen esetben viszont akár évekig is érdemes várni.
2015. ápr. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!